اروپا یکی از بهترین نقاط جهان برای سفر می باشد. زیرا طیف گسترده ای از مناظر طبیعی و جاذبه های گردشگری در این محوطه کوچک جغرافیایی وجود دارد. شهرهای جذاب و عاشقانه اروپایی می توانند در مدت زمانی کوتاه به پایتخت وحشت، خوف و ترس بدل شوند. سفرمی پیشنهاد می کند هالووین را در اروپا، قاره ی پادشاهان، قلعه ها و افسانه ها جشن بگیرید.

3r3xil3y 1 300x240 - ترسناک ترین مقاصد اروپایی برای جشن هالووین

۱. کورینالدو، ایتالیا

corinaldo best destinations for halloween in europe copyright krivosheev vitaly european best destinations - ترسناک ترین مقاصد اروپایی برای جشن هالووین

درست مانند انسان ها، کورینالدو نیز دارای دو چهره است. اول اینکه کورینالدو شهری دلپذیر و گیرا و مقصدی جذاب است که توسط کمیسیون اروپا به خاطر طبیعت و مناظر فوق العاده جایزه گرفته است. اما باید بدانید که شهروندان کورینالدو از نسل جادوگرانی هستند که آنها را پرستش می کنند.

کورینالدو پایتخت جادوگران در جشن هالووین است. این شهر شیطانی ترین مکانیست که می توانید به آن سفر کنید. پس اگر به اندازه کافی شجاع هستید برای برگزاری جشن هالیوون کورینالدو را انتخاب کنید.

۲ آمستردام، هلند

amsterdam best destinations for halloween in europe copyright krivosheev vitaly european best destinations - ترسناک ترین مقاصد اروپایی برای جشن هالووین

آمستردام تنها یک شهر رویایی مملو از کانال های آب، فروشگاه های زیبا و کافی شاپ های رمانتیک نیست، این شهر به ویژه در سال های اخیر به مقصدی عالی برای هالووین تبدیل شده است. در آمستردام مرسوم است که هالووین را سه شبانه روز جشن می گیرند.

۳. لندن، انگلستان

london best destinations for halloween in europe copyright petar paunchev - ترسناک ترین مقاصد اروپایی برای جشن هالووین

لندن یکی از وحشت انگیزترین مقاصد اروپایی برای برگزاری جشن هالووین شناخته شده است. امسال برنامه ای هیجان انگیز در لندن به مناسبت هالووین ترتیب داده شده است. قرار است روح افراد مشهور و بازیگران سریال های ترسناک به شما خوشامدگویی کنند.

مراقب باشید! زیرا ممکن است زمانی که در یکی از خیابان های تاریک و مه آلود لندن راه می روید ناگهان روح هری پاتر به استقبال شما بیاید.

۴. پارک هیولا، بومارزو، ایتالیا

bomarzo park of the monsters best destinations for halloween in europe copyright canadastock - ترسناک ترین مقاصد اروپایی برای جشن هالووین

پارک بزرگ هیولا یا همان (مانستر پارک) نمادی از دوران رنسانس ایتالیا است که به سبکی عجیب و غریب طراحی شده است. درمورد داستان واقعی این پارک شبهات زیادی وجود دارد و مورخان درباره معنا و مفهومی که مجسمه های هیولای موجود در پارک القا می کنند، اتفاق نظر ندارند. این مجسمه های وحشتناک در همه جای پارک دیده می شوند. در این پارک از دروازه جهنم وارد شوید و شب هالووینتان را بسازید.

۵. براتیسلاوا، اسلوواکی

bratislava best destinations for halloween in europe copyright ttstudio - ترسناک ترین مقاصد اروپایی برای جشن هالووین

براتیسلاوا در هالووین به پایتخت وحشت تبدیل می شود. این شهر زیبا به یکباره تغییر شکل می دهد و به مکانی برای جشن زامبی ها، هیولاها و جادوگران قدیمی تبدیل می شود. از آنجایی که هیولاها عاشق مهمانی و جشن هستند، براتیسلاوا برنامه های متعددی برای هالووین در نظر می گیرد. از جمله: جشن بین المللی هالووین که میزبان ترسناک ترین موجودات و هیولاهای جهان است.

۶. قلعه دراکولا، رومانی

dracula castle bran castle best destinations for halloween in europe copyright anton ivanov - ترسناک ترین مقاصد اروپایی برای جشن هالووین

به قلعه دراکولا یا اگر بخواهیم دقیق تر بگوییم، به خانه ولاد سوم (شاهزاده والاچیا) خوش آمدید. ولاد سوم نقش بزرگی در رقم زدن یک جشن هالووین فراموش نشدنی برای شما ایفا می کند. این قلعه که در دل جنگل های ترانسیلوانیا، رومانی واقع شده بهترین مکانی است که می توانید در آن ذهنتان را به معنای واقعی کلمه شکنجه کنید.

۷. ادینبورگ، اسکاتلند

edinburgh best destinations for halloween in europe copyright savvapanf photo - ترسناک ترین مقاصد اروپایی برای جشن هالووین

ادینبورگ در شب هالووین مقصدی بی نظیر برای گردشی شهری به همراه خانواده و دوستان است. این شهر توسط زامبی ها و خون آشام هایی که در این شهر قرون وسطایی رفت و آمد می کنند، احاطه شده است. هالووین را در قلعه ادینبورگ جشن بگیرید و از تماشای شهر که مملو از نور فانوس های زیبا می باشد لذت ببرید. در این شهر اتفاقات وحشت انگیز زیادی انتظار شما را می کشند.

۸. بروژ، بلژیک

bruges best destinations for halloween in europe copyright brugge toerisme - ترسناک ترین مقاصد اروپایی برای جشن هالووین

شهر رمانتیک بروژ یا همان “ونیز کوچک شمال” در شب هالووین به همان اندازه ای که عاشقانه قلمداد می شود، وحشت انگیز می شود. مواظب ارواحی که در دریاچه عشق (Love Lake) پرسه می زنند نیز باشید! هنگامی که در یکی از مسیرهای تاریک شهر بروژ قدم می زنید و به افسانه هایی که درمورد آن شنیده اید، فکر می کنید، به معنای واقی کلمه، روزگار تیره و تار قرون وسطا را حس خواهید کرد.

۹. پراگ، جمهموری چک

prague best destinations for halloween in europe copyright inu - ترسناک ترین مقاصد اروپایی برای جشن هالووین

پراگ، شهری زیبا، عاشقانه و پر از گل های رنگارنگ است. اما این شهر منحصر به فرد اروپایی با پل های قرون وسطایی، خیابان های باریک و مجسمه های متعدد در شب هالووین معنای جدیدی به خود می گیرد. اگر می خواهید نقش یک زامبی بدجنس یا هر موجود وحشتناک دیگری را بازی کنید، پراگ بهترین مکان است.

۱۰. ونیز، ایتالیا

venice best destinations for halloween in europe copyright istvan csak - ترسناک ترین مقاصد اروپایی برای جشن هالووین

پشت آن ماسک چیست؟

وقتی شب هالووین از راه می رسد و مه کل شهر را فرا می گیرد، زمانی که قایقرانان به خانه هایشان می روند و میدان سنت مارک خلوت می شود، ونیز چهره دیگری از خود نشان می دهد. تمام مردم لباس سیاه به تن می کنند، ماسک می زنند و در اطراف شهر به حالت سرگردان پرسه می زنند.

۱۱. برلین، مونیخ، آلمان

amusement parks halloween europa park im europapark angry irish rust samhain germany dark celtic pumpkin scarry fullscreen wallpaper 1772x1080 - ترسناک ترین مقاصد اروپایی برای جشن هالووین

جشن هالووین در کشور آلمان، به ویژه در سال های اخیر به شدت محبوب شده است. در تور پیاده روی ارواح که در مونیخ برگزار می شود شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


33.3KFollowers
26Followers
1.4KPosts
525Comments
28Followers
Follows
8.7KSubscribers
Subscribe