لوکس ترین شهرهای دنیا

لوکس ترین شهرهای دنیا

کل : 0

میانگین : 0

لوکس، چیزی که اکثر مردم رویای آن را در سر می پرورانند. اگر شما هم از آن دسته افراد هستید، آماده باشید و کیفتان را پر از پول نقد کنید؛ چون این شهرها، لوکس ترین شهرهای دنیا هستند.

لوکس ترین شهرهای دنیا

با سفرمی همراه باشید.

۱. دبی، امارات متحده عربی

لوکس ترین شهرهای دنیا

دبی یک بیابان کویری است که در آن هتل های باشکوه و بزرگترین مرکز خرید دنیا آماده خوشامدگویی به گردشگران و ارائه تجربه ای ۵ستاره به آنها هستند. خودتان را در لوکس ترین آبگرم های دبی رها کنید، از پیست اسکی دبی دیدن کنید و در  بلندترین رستوران جهان که در طبقه 122 برج خلیفه واقع شده است غذا بخورید.

لوکس ترین شهرهای دنیا

دبی با ساختارهای فانتزی مثل هتل بادبانی ۷ستاره در برج العرب، مکانی که هزینه اقامت در آن بالای ۱۰۰۰ دلار است، در میان دیگر شهرهای دنیا می درخشد.

لوکس ترین شهرهای دنیا

اگر پول اضافی دارید، از جزیره پالم دبی یا همان جزیره جهانی بازدید کنید.

لوکس ترین شهرهای دنیا

کمترین کاری که می توانید انجام دهید این است که از سوئیت مجلل و بزرگتان به افق دریای خلیج فارس خیره شوید.

۲. پاریس، فرانسه

لوکس ترین شهرهای دنیا

آیا واقعا می خواهید به پاریس، پایتخت عشق جهان سفر کنید؟ پس میان خیابان های مملو از کافه های رنگارنگ قدم بزنید. نوشیدنی های فوق العاده و قهوه های خوشمزه میل کنید. احتمال دارد فقط به این دلیل که در پاریس هستید دلتان بخواهد یک نخ سیگار بکشید.

لوکس ترین شهرهای دنیا

اگر به مد علاقه دارید پاریس بهشت شما خواهد بود؛ در پاریس صدها و شاید هزاران مرکز خرید و مغازه لوکس وجود دارد. پس مطمئن باشید می توانید با یک گردنبند مروارید فانتزی به خانه برگردید.

۳. شهر نیویورک

لوکس ترین شهرهای دنیا

هیچ چیز شیرین تر از یک سیب بزرگ نیست! برادوی به کلوپ های شبانه بی شمارش می بالد؛ نیویورک شهری است که هرگز به خواب نمی رود. بازدیدکنندگان و گردشگران مبالغ سنگینی می پردازند تا بتوانند چند روزی زندگی لوکس به معنای واقعی را تجربه کنند.

لوکس ترین شهرهای دنیا

با لذت های فراوانی که در این شهر یافت می شود، مسافران به راستی نمی دانند راه خود را از کجا آغاز کنند. اما یادتان باشد که حتما از موزه هنرهای مدرن و رستوران معروف سرآشپز بازدید کنید.

۴. توکیو، ژاپن

لوکس ترین شهرهای دنیا

با توجه به آمار واحد اطلاعات اقتصادی، توکیو لقب گران ترین شهر دنیا را به خود اختصاص داده است. این اعجوبه شرقی، ترکیبی از آسیای باستانی و مدرن است. توکیو یا همان رهبر فن آوری جدید، شهری است که بازدیدکنندگان می توانند در آن ابزارهای فانتزی مکانیکی خریداری کنند.

لوکس ترین شهرهای دنیا

توکیو شهر چراغ ها لقب گرفته است. اما ما پیشنهاد می کنیم که پول هایتان را هدر ندهید. یک فنجان قهوه و یک نصفه نان مسافرتی برای شما در بهترین حالت ممکن ۱۷ دلار آب می خورد.

۵. سیدنی، استرالیا

لوکس ترین شهرهای دنیا

صبح ها در ساحل، عصرها خرید و شب خانه اپرا. آیا روز خوبی نخواهید داشت؟ این مقصد بین المللی مملو از بارهای با کیفیت و غذاهای آسیایی عالی و کلوپ های شبانه عجیب و غریب است. شما در کلوپ های شبانه می توانید یک لیوان آب میوه را به قیمت ۵۰ دلار خریداری کنید.

لوکس ترین شهرهای دنیا

سیدنی ترکیبی از سبک مدرن و کلاسیک است که در سواحل آزاد اقیانوس آرام واقع شده است. برای گشت و گذار حتما به ساحل بوندی (Bondi Beach) سر بزنید.

۶. مسکو، روسیه

لوکس ترین شهرهای دنیا

از مسکو در مجله “نیویورک تایمز” به عنوان “مقصد لوکس سال” در هزاره جدید یاد شده است. سفره های لوکس در سطح جهانی، هتل های پنج ستاره، نمایشگاه های رولکس و فراری در میان خیابان های شیک شهر، کافه های شبانه فوق لوکس که برای هر لیوان آب میوه باید ۵۰ دلار هزینه کنید، کافه های تخیلی دیوانه کننده و دی جی های بین المللی از جمله چیزهای لوکسی هستند که در آن شهر با آن رو به رو خواهید شد.

لوکس ترین شهرهای دنیا

برای اقامت در یک آپارتمان لوکس دو خوابه در مسکو باید ۳۶۰۰ دلار در ماه اجاره پرداخت کنید.

۷. سنگاپور، مالزی

لوکس ترین شهرهای دنیا

بله درست است! شما اکنون در مالزی هستید و اینجا دیگر یک مقصد ارزان نیست. از معماری های نوآورانه گرفته تا باغ های گیاه شناسی؛ سنگاپور در شب می درخشد و زیر نور ماه برق می زند. از هتل ها و کلوپ های لوکس سنگاپور که دیدن کنید، فَکتان از تعجب می افتد.

لوکس ترین شهرهای دنیا

این شهر ۴۲ درصد از هنگ کنگ، نیویورک، فرانکفورت و لندن گران تر است.

نظرات کاربران

  1. فرهادهنرمند says:

    بسیارعالی بود ممنون امیدوارم بتوانم به این شهرهاسفرکنم.