۵ استراحتگاه برتر دنیا در دل بهشت

کل : 1

میانگین : 5

تاریخ انتشار: پنجشنبه, ۱ مهر ۱۳۹۵

۳-۴

گاهی زندگی مدرن آنقدر خسته کننده و آزار دهنده می‌شود که دوست داریم فقط برای چند روز هم که شده از دنیای مدرن فاصله بگیریم. رفتن در دامان طبیعت و گذراندن چند روز در یک استراحتگاه خوب در دل طبیعت می تواند انرژی لازم را به ما برگرداند و آماده برگشتن به زندگی روزمره شویم. البته این استراحتگاه ها که خدمات بسیار ویژه‌ای ارائه می‌دهند در نقاط مختلف جهان واقع هستند و همچنین بسیار هم گران می‌باشند. با سفرمی همراه باشید تا با ۵ استراحتگاه برتر دنیا آشنا شوید. اکثر این استراحتگاه ها در نقاط دور از شهر ساخته شده اند‎ تا از هیاهو و آلودگی شهری به دور باشند. هرچند این امر باعث می‌شود گاهی دسترسی به آنها دشوار باشد ولی بازدید از این استراحتگاه ها ارزشش را دارد .

چوال بلانک راندلی Cheval Blanc Randheli در مالدیو

Cheval Blanc Randheli

دسترسی به این استراحتگاه زیبا با قایق های سنتی که  دهونی (dhoni) نام دارند، امکان پذیر است. این اسپای بی نظیر، دارای ۶ اتاق ماساژ و دو ویلای ارکید Orchidee، که دومی با مشارکت  Guerlain می باشد. کسانی که با این استراحتگاه،  نه با اسپای آن، آشنا هستند، باید توجه کنند که اسپاهای این استراحتگاه خارج از جزیره قرار دارد. این امر برای اهالی مالدیو عجیب نیست، زیرا مالدیو مملو از جزایر کوچک است که اهالی به راحتی با قایق بین آن ها تردد می‌کنند. شما حتی با بودن در چوال بلانک دنج که واقع در نونو آتول Noonu Atoll است، می توانید از فضای خصوصی بیشتر و آرامش ذهنی بهتری برخوردار باشید.

برترین جاذبه های گردشگری فلورانس؛ ایتالیا
ادامه مطلب

Cheval Blanc Randheli

Cheval Blanc Randheli

آمانگیری Amangiri

Amangiri

این استراحتگاه مکانی افسانه ای است و در سایت TripAdvisor از ۵ امتیاز ۴.۵ و از سوی دفتر هتل های Mrandmrssmith از ۱۰، ۹ امتیاز را به خود اختصاص داده است. این امر خود نشانگر آن است که تقریبا تمام مسافران از این استراحتگاه و خدماتش رضایت ۱۰۰% داشته‌اند. اسپا آمانگیری در دل بیابانی زیبا واقع در درکانیون پوینت ایالت یوتا آمریکا ساخته شده است. این اسپا با داشتن مساحت ۲۳۰۰ متر مربع، در بسیاری از کوشک ها، اتاق و تراس‌هایش، خدماتی چون ماساژ، اسکراب ،wraps و flotation (نوعی آب درمانی) ارائه می دهد.

Amangiri

Amangiri

آکوآ دوم Aqua Dome

Aqua Dome

این اسپا و استراحتگاه گرمایشی در اتریش دارای بیش از ۵ اتاق سونای گرم است. همانطور که در تصویر می بینید، نام با مسمای سونای بارن ( The Barn Sauna) را به این علت که طراحی و دکوراسیون داخلی آن با تیرک های چوبی صورت گرفته و شبیه اصطبل قدیمی می باشد، برای این سونا انتخاب کرده‌اند. البته به جای بوی اسب در همه جای این مکان، رایحه ی اسانس های خوشبو به مشام می رسد و محیطی گرم و راحت را ایجاد کرده است.

Aqua-Dome

The Barn Sauna

Aqua Dome

Aqua Dome

اسپای Aqua Dome متشکل است از ۱۲ استخر از جمله حوضچههای پلکانی و چند حوضچه و استخر متحرک است. علاوه بر طراحی بی نهایت زیبای این اسپا، چشم انداز بی نظیر رشته کوه های آلپ جلوه خاصی به این استراحتگاه بخشیده است. با وجود چنین چشم اندازی، چه کار دیگری بهتر از گذراندن کل روز و استراحت در این مکان می توانید انجام دهید؟ این استراحتگاه در لیست جاذبه های مشهور TripAdvisor قرار دارد.

در هتل سوک استیشن بانکوک زندانی شوید!
ادامه مطلب
استراحتگاه چهار فصل(Four Seasons Resort Seychelles)

Four Seasons Resort

به این استراحتگاه، لقب پناهگاه جزیره (island refuge) را داده‌اند. این جزیره، یکی از دوره افتاده ترین مناطق روی زمین بوده که  تا سال ۱۷۷۰ میلادی ناشناخته بوده است. در آن زمان هیچ انسان بومی در این جزیره وجود نداشت. اینجا یکی از معدود نقاطی است که از فعالیت های انسانی نسبتا مصون مانده و اگر به دنبال مکانی می‌گردید که از تکنولوژی کمتری بهره برده است حتما سری به این جزیره بزنید.

Four Seasons Resort

Four Seasons Resort

یکی از برجسته ترین خدمات موجود در منوی اسپای فورسیزن، ماساژ استارلایت است. این ماساژ پس از غروب خورشید بر روی پشت بام، در حالیکه که شما غرق گوش دادن به صدای اقیانوس هند و نسیم شبانگاهی هستید، انجام می شود. این ماساژ تمام گره های سفت شده در ماهیچه های بدنتان را با مهارت از بین می برد و جسم و روحتان به یک آرامش وصف ناپذیر می‌رسد.

استراحتگاه لی فی (Lefay Resort & SPA Lago di Garda)

Lefay Resort

این استراحتگاه در Brescia برشا ( شمال غربی ایتالیا) قرار دارد و توانسته  از کاربران TripAdvisor امتیاز کامل کسب کند. اگر در گوگل نام آن را جستجو کنید، حدود ۱۵۰ هزار نتیجه جلوی چشمان‌تان ظاهر خواهد شد. خلاصه اینکه این استراحتگاه فوق العاده و حیرت انگیز است و بیشتر مردم آن را می شناسند. این اسپا، علاوه بر چند استخر و اتاق سونا، درای دو اتاق تمدد اعصاب،  Sunset Relaxation Area که در تصویر نشان داده شده است می باشد .

Lefay Resort

این استراحتگاه در لاگو دی گاردا (Lago di Garda) و در پارک طبیعی به وسعت ۱۱ هکتار قرار دارد و اطراف آن پر از تپه و درختان زیتون است.

از میان نفس گیر ترین مناظر ریلی دنیا عبور کنید!
ادامه مطلب

Lefay Resort

Lefay Resort

 

 

نظرات کاربران