راهنمای سفر به سنگاپور

راهنمای سفر به سنگاپور

کل : 2

میانگین : 2

تاریخ انتشار: پنجشنبه, ۱۱ خرداد ۱۳۹۶

در این مطلب یک راهنمای ضروری درباره ی سفر به شهر زیبای سنگاپور گردآوری شده است که شامل اطلاعاتی درباره ی بهترین هتل ها، رستوران ها، مغازه ها و جاذبه ها می باشد.

سنگاپور

چرا باید به سنگاپور برویم؟

سنگاپور

سنگاپور، برخلاف بقیه ی شهرهای جهان، کشوری با مردم متفاوت و فرهنگ های مختلف است، در این شهر یک همجواری از معماری جدید و قدیم به چشم می خورد (برای مثال به خانه های مغازه ای شکل در مقابل آسمان خراش ها فکر کنید)، و یک طیف کامل از گزینه های غذاخوری ارائه می دهد که از خوراکی های مقرون به صرفه و خوشمزه ی خیابانی گرفته تا منوهای گران قیمت خیره کننده تنوع دارد.

رستوران سنگاپور

خودتان کشف کنید که زندگی در یکی از ثروتمند ترین شهرهای جهان چگونه است. در حالی که پیدا کردن یک غذای عالی 500 دلاری کار سختی نیست، اما این امکان نیز کاملا وجود دارد که بدون خرج کردن بیش از 5 تا 10 دلار برای هر غذا مانند یک پادشاه غذا بخورید.

غذاهای خیابانی سنگاپور

شاهد باشید که محلی ها چگونه در یک شهر مشهور با قوانین سخت و بی رحمانه و ظاهرا با شهروندان “ناراحت”، از زندگیشان حداکثر استفاده را می برند. این عمل دیدی که شما به نقطه ی قرمز کوچک دارید را تغییر می دهد.

چه زمانی به سنگاپور سفر کنیم؟

سنگاپور

متناسب با آب و هوا، چیزی به نام “بهترین زمان” سفر به سنگاپور وجود ندارد. این شهر به خاطر آب و هوای مرطوب و گرمش در تمام سال شهرت دارد، دمای شهر بین 24 درجه سانتی گراد در صبح ها و شب ها و حدود 31 درجه سانتی گراد در طول روز متغییر است. از ماه نوامبر تا ماه ژانویه، دمای هوای با شروع فصل باران های موسمی مرطوب خیلی کم پایین می آید که در طی این مدت کار هوشمندانه این است که چتر خود را بردارید.

رویایی ترین مقاصد گردشگری اروپا
ادامه مطلب

سنگاپور

سنگاپور میزبان اولین فرمول جهانی مسابقه ی یک شبه است و در ماه سپتامبر شهر برای این رخداد روی دور تند می گردد (سپتامبر16-18، 2016). در این زمان از سال رزرو کردن دقیقه ی آخرِ هتل چالش برانگیز است، مخصوصا اگر می خواهید در هتلی بمانید که در کنار مسیر مسابقه ی بین الملی بین اسب های سه ساله (Grand Prix) قرار گرفته است، اما یک برنامه ریزی قبلی، شما را در یک مقر و محل خوب قرار می دهد.

به کدام قسمت سنگاپور سفر کنیم؟

سنگاپور

برای دیدن سنگاپور واقعی؛ از مسیری که همه مردم از آن سفر کرده اند تغییر جهت دهید و به سمت مسیر نوساز تی اونگ باهرو (Tiong Bahru) حرکت کنید. با صبحانه ی محلی می پوک (mee pok) (رشته فرنگی تخم مرغی تخت) در غرفه مرد 70 ساله ای به نام هو آبی (Hua Bee) شروع کنید. سپس، به سمت بازار تی اونگ باهرو پیش بروید تا ببینید مردم سنگاپور چطور مواد غذایی را در هنگام صبح بدست می آورند. برای نوشیدن قهوه در 40 هندز (Hands) استراحت کنید، چند کتاب در کتاب فروشی نوپرست را با دقت بخوانید و زمانی که گرسنه شدید به منظور تهیه غذا از فروشنده ی دوره گرد مهربان به سمت بازار برگردید. اگر در هنگام غروب در همان نزدیکی هستید و دلتان میخواهد یک غذای خوب بخورید، به هوآبی برگردید. در هنگام شب، کافی شاپ ها بهترین محل برای گذراندن اوقات فراغت می باشند.

سنگاپور

قبل از رفتن به سنگاپور این نکته ها را بدانید

قانون های محلی و آداب معاشرت

سنگاپور به عنوان یک شهر جریمه شناخته شده است و به دلایل خوبی – شاید جریمه شوید و حتی ممکن است با چوب کتک بخورید و یا حتی زندانی شوید –  از قرار معلوم بخاطر شکستن قوانین حقوقی سخت و بی رحمانه ای که محلی ها یاد گرفته اند با آن ها زندگی کنند جریمه می شوید.

سفر به راس الخیمه ؛شهری شیخ نشین
ادامه مطلب

سنگاپور

از سال 1992، زمانی که فردی خرابکار تکه ای آدامس را بر روی سنسور های درِ حمل و نقل سریع انبوه (MRT door) چسبانده بود و باعث در هم ریختگی سیستم های قطار شد، فروش و واردات آدامس به سنگاپور ممنوع شده است. شما هنوز می توانید آدامس بجوید، اما مراقب باشید آن را به درستی دور بیاندازید.

سنگاپور

سیگار کشیدن در رستوران ها، سینماها و همه فضاهای عمومی بسته ممنوع است. از اوسط سال 2013 تحریم توسعه پیدا کرده است و تا فضاهای عمومی از قبیل پل های هوایی و فضاهای بسته ترکیبی بیمارستانی را نیز شامل کرده است.

سنگاپور

آشوب گری نیز یک قانون شکنی قابل مجازات می باشد و همچنین آشغال ریختن، تف کردن، عبور غیر مجاز و عدم کشیدن سیفون دستشویی نیز شامل قانون شکنی می شود.

 

نظرات کاربران