امارات متحده عربی؛ مقصد رویایی مسافران تنها

امارات متحده عربی ؛ مقصد رویایی مسافران تنها

کل : 3

میانگین : 3

تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۹ مرداد ۱۳۹۶

امارات متحده عربی مقصد رویایی همه مسافرین، خانواده ها، زوج هایی که تازه ازدواج کرده اند و می خواهند از ماه عسلشان لذت ببرند و حتی افرادی است که قصد سفرهای مجردی را دارند.

دبی

امارات متحده عربی

در امارات متحده عربی برای همه بساط سرگرمی و تفریح مهیا است. درواقع تضمینی برای کسانی که تنها به این کشور سفر می کنند وجود دارد و آن هم این است که هرگز احساس تنهایی نخواهند کرد. چراکه امارات متحده عربی هر لحظه در حال جنب و جوش و حرکت است. امارات متحده عربی مملو از مردمی است که همیشه در انتظار گردشگران و مسافران از سراسر جهان می باشند تا با آنها ملاقات و مراوده کنند.

دبی

با عمل به نکات زیر سفر مجردی خود به امارات متحده عربی را آسان تر و لذت بخش تر سازید.

1. قوانین و مقررات امارات متحده عربی را بخوانید

امارات

در هنگام بازدید از هر کشوری دانستن قوانین و مقررات سفر به دبی آن امری ضروری است، اما در کشوری مانند امارات متحده عربی اطلاع از قوانین اجتماعی یک باید محسوب می شود. خواهید دید که امارات متحده عربی فرهنگ منحصر به فرد و مقررات بسیاری دارد که برای گردشگران واضح نیست. بنابراین، به طور قطع باید بدانیم که قانون داخلی کشور چگونه است و گردشگران از انجام چه اعمالی در هنگام بازدید از امارات به شدت منع می شوند. با رعایت این نکته سفری دلپذیر را تجربه خواهید کرد.

2. بهترین مکان را برای اقامت پیدا کنید

هتل های دبی

زمانی که تنها سفر می کنید، محل اقامت تاثیر به سزایی در میزان خوشگذرانی شما خواهد داشت. در سفرهای مجردی یا انفرادی به امارات متحده عربی انتخاب هتل های دبی در یک منطقه شلوغ که به رستوران ها، مغازه ها و اسباب سرگرمی نزدیک باشد امری مهم تلقی می شود. مسافرین تنها باید دبی را محل استقرار خود انتخاب کنند.  اگرچه نقاط دیگر امارات هم حرف های زیادی برای گفتن دارند اما هیچ یک به اندازه دبی پرازدحام نیستند. بهترین مناطقی که باید به دنبال هتل بگردید عبارتند از: مرکز شهر دبی و دبی مارینا که مجموعه ای از رستوران ها، کافه ها، مراکز خرید و دیگر جاذبه های گردشگری در نزدیکی مترو و دیگر وسایل حمل و نقل عمومی را در خود جای داده است.

قره کلیسا در ایران، قدیمی ترین کلیسای جهان
ادامه مطلب

3. بهترین مکان های شب زنده داری در دبی را بشناسید.

شب زنده داری در دبی

یکی از مواردی که بیشتر گردشگران از آن بی اطلاع هستند این است که زندگی شبانه دبی بسیار پر جنب و جوش است. دبی مملو از کافه های نوشیدنی و کلوپ های پر زرق و برق می باشد که متناسب با هر قشر و بودجه ای آماده پذیرایی هستند. از زیباترین سواحل دبی حتما دیدن کنید. زمانی که تنها سفر می کنید ایده بسیار خوبی است که زندگی و هیاهوی شبانه دبی را تجربه کنید. از این طریق می توانید با مردم زیادی آشنا شوید و خوش بگذرانید.

ساحل باراستی

از بهترین اماکن خوش گذرانی های شبانه ساحل باراستی (Barasti Beach) است. در کنار این ساحل یک کافه نوشیدنی یافت می شود که موسیقی زنده در آن اجرا می شود و دارای فضایی هیجان انگیز برای گردشگران است. این کافه به استریو آرکید، دی جی، محوطه صرف نوشیدنی، موسیقی راک اند رول زنده و … مجهز است.

4. تورهای گردشی امارات را رزرو کنید.

سافاری بیابانی

در این کشور آژانس های مسافرتی بسیاری وجود دارند که انواع تورهای مختلف در سراسر امارات را ارائه می دهند. فراموش نکنید که حتما تور روزانه دبی و سافاری بیابانی را رزرو کنید. علاوه بر آشنایی بیشتر با کشور و تجربه های هیجان انگیز در قلب زیباترین بیابان های امارات متحده عربی، دوستان جدیدی خواهید یافت.

5. زمانی را به خودتان اختصاص دهید.

مطمئنا بهترین بخش سفرهای انفرادی زمانی است که می توانید با خودتان خلوت کنید و کارهایی را انجام دهید که به طور معمول و هنگامی که توسط افراد بسیاری محصور شده اید، نمی توانید انجام دهید. یکی از راه هایی که می توانید به بهترین نحو از این زمان استفاده کنید، رفتن به سالن های آبگرم لوکس است. در این حمام های لوکس ماساژ بگیرید و حسابی استراحت کنید.

نظرات کاربران