شهر ساحلی

بهترین شهرهای ساحلی جهان

کل : 3

میانگین : 3.67

تاریخ انتشار: شنبه, ۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

سواحل زیبایی در دنیا وجود دارد که در اطراف آن، مردم بسیاری آن منطقه را برای زندگی خود انتخاب کرده اند. سواحل شنی درخشان، غروب های دل انگیز، آب و هوای دلپذیر و غذاهای خوش طعم دریایی در اطراف این سواحل، زبانزد است. بهترین شهرهای ساحلی جهان که امروزه توریست های بسیاری برای دیدن آن ها کیلومترها سفر می کنند، را بشناسید.

شهر ساحلی میامی

یکی از بهترین شهرهای ساحلی جهان، میامی است. میامی در ایالت جنوبی فلوریدا آمریکا قرار گرفته و آب های فیروزه ای رنگ و ماسه های سفیدش، باعث محبوبیت این شهر شده است. در ساحل شهر میامی می توانید انواع ورزش های آبی را امتحان کنید و از جشن های شادی که در کنار ساحل برگزار می شود، لذت ببرید. شهر میامی یکی از بهترین شهرهای ساحلی جهان است که به دلیل مناظر شگفت انگیزی که در چشم انداز اطراف دریا می بینید، توریست های بسیاری را به سمت خود جذب کرده است.

شهر ساحلی بارسلونا

بارسلونا به همان اندازه ای که به فوتبالش شهرت دارد، به سواحل زیبایی که در امتداد دریای مدیترانه دارد، نیز محبوب است. در بارسلونا 7 ساحل وجود دارد که همگی دست ساز هستند اما از بهترین سواحل دنیا برای تفریح و خوش گذرانی به حساب می آیند. اگر دلتان می خواهد حمام آفتاب بگیرید حتما بارسلونا را انتخاب کنید.

شهر ساحلی بارسلونا

شهر ساحلی ریو دِ ژانیرو

یکی دیگر از بهترین شهرهای ساحلی جهان را در برزیل و شهر ریو د ژانیرو خواهید دید. خط ساحلی معروف این شهر که حدودا 25 مایل است، یکی از معروف ترین سواحل دنیا را تشکیل می دهد. از ساحل شگفت انگیزش که بگذریم، به چشم انداز “کوه های شکر” میرسیم که منظره ای عجیب و شگفت انگیز است. برزیلی های فوتبال دوست حتی در ساحل این شهر هم فوتبال بازی می کنند. می توانید به آن ها بپیوندید و فوتبال ساحلی بازی کنید و یا از دوچرخه سواری، قایق سواری، غواصی و دیگر تفریحاتی که در این منطقه هست، لذت ببرید.

5 تا از وحشتناک ترین پل های جهان
ادامه مطلب

شهر ساحلی ریو دِ ژانیرو

شهر ساحلی هونولولو

این شهر که در جزیره اوآهو قرار گرفته بزرگترین شهر ایالت هاوایی در آمریکا است. بی شک ساحل هونولولو یکی از توریستی ترین مقاصد این جزیره است که در تمام سال، همچنان توریست های بسیاری را به سمت خود جذب می کند. مسابقات موج سواری هیجان انگیز را می توانید در این ساحل شگفت انگیز مشاهده کنید و از تمامی امکانات تفریحی-آبی آن لذت ببرید.

شهر ساحلی هونولولو

شهر ساحلی سیدنی

سیدنی یکی از بهترین شهرهای استرالیا است که به دلیل ساحل شگفت انگیزی که دارد، میزبان توریست های بسیاری است. سیدنی با توجه به امکانات تفریحی بالایی که دارد، محبوبیت بسیاری را هم به دست آورده است. بهترین هتل ها و امکانات را در این شهر ساحلی زیبا مشاهده خواهید کرد. غواصی در سواحل سیدنی با آب های فیروزه ای و چشم انداز کوه های سرپوشیده از درختان سر سبز، بی نظیر است.

شهر ساحلی سیدنی

شهر ساحلی هنگ کنگ

با این که این شهر کمتر بین ایرانی ها شناخته شده است و ایرانی ها بیشتر به خاطر برج های بلندی که در این شهر وجود دارد، آن را می شناسند اما در آن جذابیت های طبیعی بسیاری وجود دارد. یکی از این جذابیت ها، همین ساحل بزرگ و شگفت انگیزی است که باعث شده، لحظات آرامش بخشی را مردم هنگ کنگ تجربه کنند. ساحل هنگ کنگ همیشه شلوغ است اما باز هم، منبع خوبی برای دریافت آرامش است. صدای موج های آب همراه با آفتاب ملایمی که می تابد، همه چیز را برای تجربه یک حس و حال رویایی آماده کرده است.

کویر ریگ جن؛ مثلث برمودا یا سرزمین ارواح پلید؟!
ادامه مطلب

شهر ساحلی هنگ کنگ

شهر ساحلی کیپ تاون

شهر کیپ تاون شهری ساحل است که در تقاطع اقیانوس هند و اقیانوس اطلس قرار گرفته و چشم انداز شگفت انگیزی از مناظر طبیعی و باشکوه را همراه با تفریحات هیجان انگیز آبی به توریست ها ارائه می دهد. این شهر ساحلی هم جزو برترین شهرهای ساحلی جهان است.

شهر ساحلی کیپ تاون

 

نظرات کاربران