آشنایی با موزه های خنده دار دنیا

آشنایی با موزه های خنده دار دنیا

کل : 9

میانگین : 4.89

تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۱ خرداد ۱۳۹۷

موزه های خنده دار دنیا

موزه ها معمولا، به عنوان اماکنی دیدنی که به ارائه ی انواع اسناد تاریخی،آثار ارزشمند باستانی و یا آثار فرهنگی و هنری یک دوره ی خاص تاریخی می پردازند، شناخته می شوند و کم تر کسی برای خندیدن و شاد بودن، راهی موزه ها می گردد! لیکن وجود برخی موزه های عجیب و نامتعارف در دنیا باعث شده است تا این موزه ها به خنده دارترین موزه های دنیا شهرت یابند و لحظات خاطره انگیزی را برای بازدیدکنندگان خود به ارمغان آورند. در ادامه با موزه های خنده دار دنیا آشنا خواهیم شد و ویژگی های منحصر به فرد هر یک از آن ها را، مورد بررسی قرار خواهیم داد.

موزه ی موز در کالیفرنیا

موزه ی موز که در شهر کالیفرنیا قرار گرفته است، به عنوان یکی از موزه های خنده دار دنیا شناخته می شود و توسط شخصی به نام بانیستر که بعد های به خاطر علاقه اش به میوه ی موز و و طرح لبخند این میوه، بناناستر(Bananaster) لقب یافته بود، ابداع شده است. امروزه موزه ی موز، دارای 17 هزار اثر مربوط به موز می باشد و از موز طلا گرفته تا دیگر ابزار و لوازم مربوط به این میوه، در آن دیده می شود. سالانه افراد زیادی با مراجعه به این مجموعه و حتی عضو شدن در باشگاه موز، به بازدید از این آثار می پردازند و اوقات خوش و به یادماندنی را تجربه می نمایند.

موزه موز

موزه موز

موزه توالت

موزه ی توالت نیز از جمله موزه های خنده دار دنیا می باشد که در بسیاری از کشورها همچون امریکا، کره ی جنوبی و هند احداث شده است و به گردآوری انواع توالت های فرنگی و هر آنچه مربوط به یک توالت است، می پردازد. شاید برایتان جالب باشد که بدانید سالانه افراد زیادی از این موزه ها دیدن می کنند و با دیدین این اشیا، اوقات شاد و مفرحی را تجربه می نمایند.

نمادهای شهر تهران
ادامه مطلب

موزه توالت

موزه توالت

موزه ی غذاهای سوخته

یکی از موزه های خنده دار دنیا ، موزه ی مربوط به غذاهای سوخته است و شاید کم تر کسی تمایل داشته باشد که از مجموعه ای از غذاهای سوخته دیدن نماید. این موزه هر نوع غذای سوخته که فکرش را بکنید، در معرض دید افراد قرار می دهد و تجربه ای متفاوت را برای آنان به ارمغان می آورد.

موزه غذای سوخته

موزه ی سوسک ها از موزه های خنده دار دنیا

این موزه نه تنها به عنوان یکی از موزه های خنده دار دنیا که به عنوان یکی از چندش آورترین موزه های دنیا نیز شناخته می شود و بیش از 100 نوع سوسک مختلف را در خود جای داده است. افراد با مراجعه به این موزه می توانند به تماشای سوسک ها از زوایای مختلف و از فاصله ی نزدیک بپردازند و بعضا بر ترس خود از این موجودات غلبه کنند. این موزه اگرچه بسیار عجیب و خنده دار به نظر می رسد اما بازدیدکنندگان بسیار دارد و همواره توجه افراد زیادی را به خود جلب می نماید.

موزه سوسک

موزه ی بدترین هنرهای دنیا

موزه ی بدترین هنرها، یکی از موزه های خنده دار دنیا است که با مراجعه به آن می توانید، اوقات بسیار شاد و مفرحی را تجربه کنید. در این موزه با بدترین آثار کپی شده از شاهکارهای هنری دنیا مواجه می شوید و با دیدین این آثار آماتور و بعضا منزجر کننده، که بیشتر درون مایه ی طنز دارند، احساس شادمانی طنزآلودی را تجربه می نمایید. سالانه افراد زیادی به تماشای آثار نگه داری شده در این موزه می روند و خاطره ای به یادماندنی را برای خود و اطرافیانشان به ارمغان می آورند. با سایت گردشگری سفرمی همراه باشید، و به خواندن مقالات تهیه شده در این سایت بپردازید و با کسب اطلاعات لازم در خصوص صنعت توریسم و گردشگری و آشنایی با اماکن مختلف دنیا، آگاهانه سفر نمایید.

مشهورترین موزه های تاریخی مسکو
ادامه مطلب

موزه بدترین هنر دنیا از موزه های خنده دار

موزه بدترین هنر دنیا از موزه های خنده دار

خلاصه

شاید برایتان جالب باشد که بدانید، در دنیا موزه هایی تحت عنوان موزه های خنده دار وجود دارد که به ارائه ی آثاری عجیب و نامتعارف می پردازند. این موزه ها اگرچه به اندازه ی موزه های مشهور دنیا مورد توجه قرار نمی گیرند اما، آشنایی با این موزه ها و بازدید از آن ها، تجربه ای نوین و به یادماندنی است و به تمامی افراد توصیه می شود. برای بازدید از این موزه ها، خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل آنلاین را از  سفرمی، حامی گردشگری در ایران بخواهید.

نظرات کاربران