معرفی

هواپیمایی سپهران، شرکتی شیرازی است و در ۲۰ تیر ۱۳۹۵ پس از صدور مجوز بهره برداری هوایی با امضای رئیس سازمان هواپیمایی کشوری، مردم استان فارس نیز صاحب ایرلاین بومی شدند.

در حال حاضر تنها در تهران، بیش از یکصد نفر در این ایرلاین مشغول به کار هستند و به زودی با شروع پروازهای سپهران بیش از دویست نفر از نفرات بومی استان فارس نیز، مشغول به کار خواهند شد و با اضافه شدن هواپیما به ناوگان سپهران، تعداد کارکنان نیز اضافه خواهد شد.
رنگ سازمانی سپهران، نارنجی است و لوگوی آن با الهام از ققنوس (پرنده‌ی اساطیری)، طراحی و بر هواپیماهای آن نقش بسته است.
سپهران به منظور آموزش کارکنان خود کلاس های تایپ مهمانداری برگزار می نماید و خلبان های سپهران نیز برای خلبانی هواپیماهای بوئینگ ۷۳۷ و دورنیر، آموزش می بینند.

تاریخچه

شرکت هواپیمایی سپهران  (سهامی خاص) با اساسنامه ای مشتمل بر ۷۱ ماده و ۹ تبصره  پس از تصویب مجمع عمومی  در سال ۱۳۹۰ به ثبت رسید. پس از آن در سال ۱۳۹۵ هواپیمایی سپهران با طی مراحل اداری و حقوقی و توسعه ی ناوگان هوایی خود در با دریافت استانداردهای لازم موفق به دریافت گواهینامه‌ی  صلاحیت  پروازی به منظور فعالیت  در حمل و نقل بازرگانی، از قبیل مسافربری، با ر بری و محصولات پستی، گردید.

از ابتدای تاسیس شرکت مجموعه  مدیریت همواره بر تدوین استراتژی های کلان در حمایت از دیدگاه فراگیر سیاست های ایمنی ناوگان ،تولید توانمندی های تخصصی و رعایت اصول مشتری مداری بوده است . که در همین راستا با بکارگیری نیروهای متخصص و با تجربه و همچنین ایجاد سیستم جامع مدیریت ایمنی با بهره گیری از آخرین یافته های جهانی سعی در جامعیت دادن به این مهم و نیل به کیفیتی قابل قبول داشته است .

سپهران در تلاش است تا با به کارگیری نیرویی آموزش دیده بر مبنای استانداردهای بین المللی و تیمی حرفه ای از خلبانان، مهمانداران، و کارکنان زمینی، ایمنی و آسایش را برای مسافران خود فراهم سازد.

برنامه ریزی اولیه شرکت هواپیمایی سپهران برای پوشش پروازی داخل کشور،  به ویژه ایجاد ارتباطی قوی بین مناطق جنوبی با سایر مناطق کشور می باشد.  سپهران بر مبنای شبکه پروازی خود، مرکزیت پایگاه منطقه جنوب کشور را در شیراز بنا نهاده است.

به گفته‌ی سپهران: “ما بر آنیم که قول کمتری بدهیم ولی بیشتر و بهتر از آنچه قول داده ایم به وظایف خود عمل نماییم.”

شرکت هواپیمایی سپهران بر اساس استانداردهای مدون سازمان هواپیمایی کشوری جمهوری اسلامی ایران و سازمان بین المللی هواپیمایی کشوری ICAO مجوز پرواز (AOC) خود را از سازمان هواپیمایی کشوری از تاریخ ۹۵/۴/۲۰ دریافت نموده است.

این ایرلاین به تازگی پروازهای خود را آغاز کرده است.

ناوگان

sepehran4 - هواپیمایی سپهران

شبکه پروازی

sepehran international flight routs - هواپیمایی سپهرانsepehran domestic flight routis - هواپیمایی سپهران

اطلاعات تماس

اطلاعات تماس

آدرس:

تهران، اتوبان آزادگان جنوبی، خروجی فتح شهریار، جنب مجتمع غذایی مائده، شرکت هواپیمایی سپهران

تلفن: ۴۴۹۰۸۳۶۶

فکس:   ۴۴۹۰۸۳۶۵

کدپستی:  ۱۳۸۹۸۱۹۹۷۹

ایمیل: info@sepehranAirlines.com
آدرس سایت: http://www.sepehranairlines.com/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


33.3KFollowers
26Followers
1.4KPosts
529Comments
28Followers
Follows
8.7KSubscribers
Subscribe