یوگا-بالی-گردشگری-سفر به بالی-مناطق دیدینی بالی-اندونزی-گردشگری بالی-فستیوال یوگا

عشق، طبیعت و یوگا؛ فستیوال Bali spirit

کل : 0

میانگین : 0

تاریخ انتشار: پنجشنبه, ۱۰ تیر ۱۳۹۵

عشق، طبیعت و یوگا: فستیوال Bali spirit-اوبود، بالی، اندونزی

Balispirit یکی از آن دسته فستیوالهایی است که تا چندین ماه الهام بخش شما بوده و سر ذوق می آورد و احتمالا چند رفیق جدید هم در این فستیوال دوستانه پیدا خواهید کرد.

جزییات:

زمانی مردم به فستیوالهای فرهنگی و موسیقی می رفتند، خود را از پا می انداختند و هفته ها طول می کشید تا به حالت عادی برگردند. Balispirit همچون فستیوال Wanderlust، پدیده ای جدید است؛ در این فستیوال بجای تحلیل رفتن، نیرویی تازه پیدا می کنید. با حضور متخصصین بهداشت و سلامت، در کنار شرکت کنندگانی از بیش از ۵۰ کشور دنیا، تجربه جدید را پشت سر می گذارید که تمامی حواس شش گانه تان را به خود مشغول می کند، درست همانطور که اوبود سرسبز صدها سال است گردشگران را جذب خود می سازد.

Balispirit نشانه ظهور نسل جدید فستیوالهای همه فن حریف، در بازار رو به رشد گردشگری است. این فستیوال چه به لحاظ فیزیکی و چه عاطفی، احساسی خوب و خوشایند را در وجودتان پدید می آورد و از نظر اجتماعی و اخلاقی شما را تحت تاثیر قرار می دهد.

آیا این فقط یک فستیوال یوگاست؟

احتمالا مربیان یوگا از سراسر دنیا را در اینجا ملاقات خواهید کرد و باید گفت: بله، یوگا بخش اصلی این فستیوال بوده و در طول روز و عصر کلاس های مختلفی برگزار می شود. Meghan Pappenheim مهاجری اهل منهتن است که بخاطر افتتاح چندین رستوران و خلق Yoga Barn به خوبی شناخته شده است و در سال ۲۰۰۸ این فستیوال را با هدف نزدیک تر ساختن افراد به خویشتن و دیگران پایه گذاشت تا همگی از فضای الهام بخش و روح افزای بالی نهایت استفاده را ببرند. در این فستیوال کلاسهای هنر و موسیقی، تورهایی برای بازدید از پرستشگاه ها و معابد محلی، کارگاه های سلامتی و تغذیه و مجموعه ای از فعالیت های خانوادگی نظیر رقص باله برای کودکان، چشم بندی و داستان سرایی برگزار می شود.در هنگام روز، فعالیتهای هنری در مرکز Purnati درجریان است. شب ها، می توانید به ARMA ( موزه هنری Agung Rai) رفته و سرگرم شوید؛ در آنجا اجراهایی از گامیلان (ارکستر های محلی اندونزی) تا ستاره های بنام موسیقی جهان و نمایش های عروسکی بالی برگزار می شود. انتظار هر چیزی را از الکترونیکا گرفته تا موسیقی بومی و حتی Bhakti/Kirta را داشته باشید، که البته همگی با چاشنی لطافت “انرژی یین” همراهند.

دوستیابی

الیزابت گیلبرت، با کتاب پر فروش خود به نام “خوردن، نیایش و عشق ورزیدن” اوبود را به بهترین شکل ممکن به تصویر کشیده است. فستیوال “بالی اسپریت” بویژه میان بانوان برای فراغت از محدودیت ها محبوب است. ماهیت خالی از استرس و پر از آسایش این رویداد آن را تبدیل به مکانی ایده آل برای گردش و اکتشاف ساخته است.

به افرادی بسیاری بر می خورید، که پس از فستیوال شما را به یک لیوان نوشیدنی یا چای داغ در ویلای خود دعوت میکنند تا به تحسین و تماشای ماه بنشینید. به همین دلیل هم، این فستیوال برای کسانی که به تنهایی سفر می کنند نیز مناسب است بویژه که بالی در این فصل از سال هوای مطبوعی دارد و چندان شلوغ نیست.

آیا کنجکاو هستید؟

در بازارهای شبانه و نمایشگاه های روزانه Dharma، فروشندگان مختلفی حضور دارند که سالم زیستن را به شما می آموزند. شفاخانه هایی وجود دارد که می توانید در آن از درمان استخوان خاجی جمجمه، Reiki، متعادل سازی چاکرا، ماساژهایی به سبک Esalen، درمان سنتی بالی و صدا درمانی Tama-Do بهره ببرید و برای آنهایی که سنتی تر اند، ستاره شناس ها و خواننده های کارت تاروت هم حضور دارند. به دلیل کیفیت بالای درمانگرها، اینجا مکان خوبی برای آزمودن برخی روش های درمانی است.

ماموریت Balispirit

دیدگاه مگان بر پایه مفهوم Balinese Hindu از Tri Hita Karana و یا همان هماهنگی با خدا، اجتماع و طبیعت استوار است. این فستیوال از آگاهی رسانی در زمینه HIV و AIDS، آموزش چند فرهنگی و حفاظت از محیط زیست در بالی حمایت می کند.

Balispirit نشانه ظهور نسل جدید فستیوالهای همه فن حریف، در بازار رو به رشد گردشگری است. این فستیوال چه به لحاظ فیزیکی و چه عاطفی، احساسی خوب و خوشایند را در وجودتان پدید می آورد و از نظر اجتماعی و اخلاقی شما را تحت تاثیر قرار می دهد.

نکات قابل توجه

یک بلیط VIP برای تمام طول فستیوال بخرید: در اینصورت ۵ روز و ۴ شب، تمام رویدادها از جمله جشن VIP cocktail را در کنار برخی از مربیان و موسیقیدانان با ۷۲۵ دلار در اختیار شماست.

اگر قصد کردید اقامت خود را اندکی طولانی تر کنید یک راهنما استخدام کنید: به شما توصیه میکنم راهنمای با قیمت ۴۰ تا ۱۵۰ دلار در روز استخدام کنید؛ البته این قیمت بستگی به تعداد افراد گروهتان و مسافتی که طی می کنید دارد. یکی از راهنماهای مورد علاقه من در منطقه اوبود Made Jiwa است.

به مراسم آتش سپاری (Odalan) بروید: بالی بی نهایت فستیوال دارد. در هر روستای کوچک هر۲۱۰ روز یکبار فستیوال روستایی (odalan ) را برگزار می کند، بنابراین ممکن است یکی از این فستیوال ها همین نزدیکی در حال برگزاری باشد. پرس و جو کنید و ببینید آیا مراسم آتش سپاری در اطراف در حال بزودی برگزار می شود (معمولا از دو هفته قبل اعلام می شود) چرا که این یکی از منحصربفردترین و ماندگارترین تجربیات تصویری زندگی تان است.

با یک پرواز به دنپاسار بروید : هرچند که پیمودن این مسیر کار دشواری نیست ولی ممکن است برای اروپایی ها و آمریکایی ها مسافتی نسبتا طولانی باشد. حواستان باشید زمانیکه یک سفر تقریبا یک ساعته (حداقل) را از فرودگاه بین المللی آغاز می کنید، احتمالا ترافیک گیج کننده پیش رو شما را متعجب می کند. ممکن است در ابتدای سفر احساس خوشایندی نداشته باشد، ولی صبور باشید- بزودی همه چیز بسان بهش خواهد شد. دو سوم مسیر را که پشت سر گذاشتید، شالیزارهای برنج و بسیاری دیگر از مناظر زیبایی بالی را مشاهده خواهید کرد. راههای مختلفی برای رسیدن به بالی وجود دارد. کرایه یک اتومبیل را به شما توصیه نمی کنم ولی پیشنهاد می کنم از تاکسی یا اتوبوس فرودگاه استفاده کنید. اوبود تنوع زیادی در محل های اقامت دارد؛ Airbnb بیش از ۳۵۰۰ محل اقامت ثبت شده در جزیره دارد، که بیشتر آنها در منطقه اوبود اند.

http://credit-n.ru/zaymyi-next.html

نظرات کاربران