بهترین رستوران های دبی

بهترین رستوران های بین المللی دبی

کل : 0

میانگین : 0

تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۹ بهمن ۱۳۹۶

بهترین رستوران های دبی

بهترین رستوران های دبی با وجود تعداد زیاد و در حال افزایش رستوران ها، به سختی قابل تمایز هستند. رشد علاقه مندی گردشگران به رستوران گردی در دبی بسیار قابل توجه بوده و به همین علت سرآشپزهای مشهور زیادی برای کار کردن در آشپزخانه های دبی به آنجا مهاجرت کردند. همچنین رستوران های زنجیره ای برند کشورهای دیگر از قبیل هاککاسان، نوبو، لاپتیت مایسون، زوما و گائوچو در دبی یک شعبه راه اندازی کرده اند. پول نقش مهمی در جذب این نام های برند ایفا می کند.

در مقاصدی همانند دبی که گردشگری پر رونقی دارد، مراکز کسب و کارهای بین المللی به طور روز افزون در حال افزایش هستند. این شهر مقصدی است که سالانه گردشگران زیادی را در قالب تور دبی به خود جذب می کند و به علت جمعیت متنوع فرهنگی و درآمدهای بالا امکان رشد برند در آن کشور فراهم است. به همین علت است که امروزه رستوران داری در دبی رواج یافته و رستوران های بین المللی روز به روز در حال افزایش هستند. در ادامه ی این مطلب با سفرمی همراه باشید تا شما را با چندی از بهترین رستوران های دبی آشنا نماییم.

بهترین رستوران های دبی

 

  1.  لا پِتایت ماسیون، رستوران فرانسوی (La Petite Maison)

پرطرفدارترین غذای فرانسوی Niçoise است که در محبوب ترین و بهترین رستوران دبی سرو می شود. رستوران فرانسوی لا پِتایت ماسیون از رستوران های بین المللی محبوب دبی است و ظرفیت آن همیشه تکمیل می باشد. غذاهای این رستوران همیشه با محصولات فصلی تازه و با کیفیت بالا تهیه می گردند.

خوشمزه ترین غذاهای آلمانی
ادامه مطلب

 

  1. رستوران ژاپنی اوککو (Okku)

یکی دیگر از بهترین رستوران های دبی، رستوران ژاپنی اوککو است. در شهر دبی که توسط برندهای جهانی و سرآشپزهای بین المللی احاطه شده است، اوککو جزء خاص ترین رستوران ها بشمار می رود. غذاهای مخصوص ژاپنی و سوشی های این رستوران بسیار خوشمزه و بی نظیر هستند. همچنین این رستوران نوشیدنی های بی نظیر و خاصی را ارائه می دهد.

 

  1. زوما، رستوران ژاپنی (Zuma, Japanese)

رستوران ژاپنی زوما از دیگر بهترین رستوران های دبی بشمار می رود. این رستوران جایی است که همه با یکدیگر گرد هم می آیند تا یکدیگر را تحسین کنند و از هم صحبتی با هم و صرف غذای لذیذ سرآشپز لذت ببرند. سرآشپز این رستوران بشقاب های کوچک خلاقانه ی انواع غذاها را به بهترین نحو تقدیم مشتریان می کند.

 

  1. رستوران بریتانیایی رودِس دبلیو وان (Rhodes W1)

سرآشپز بریتانیایی، گَری رودِس به شدت عاشق دبی می باشد؛ به همین علت اخیراً چمدان خود را بسته و از لندن به دبی مهاجرت کرده و مقیم شهر دبی شده است. این سرآشپز یکی از خبره ترین ها در لندن بوده و غذاهای بریتانیایی را به بهترین نحو و بالاترین کیفیت آماده می کند.

 

  1. رستوران تِیبِل ناین (Table 9)، هیلتون دبی کریک (Hilton Dubai Creek)

رستوران تِیبِل ناین یکی دیگر از بهترین رستوران های بین المللی دبی بشمار می رود. سرآشپزهای حرفه ای و مشهور این رستوران بهترین غذاها را برای مهمانان تهیه می کنند. اسکات پرایس، نیک آلویس، وِرره و گوردون رامسای سرآشپزهای معروف این رستوران بین المللی هستند. سرآشپزها شیوه ی ماهرانه ی آشپزی اروپایی را در رستوران تِیبِل ناین به طور ماهرانه و به بهترین نحو پیاده سازی کرده اند و منوی خلاقانه ی شهر دبی را برای مهمانان تهیه نموده اند. این رستوران در میان محبوب ترین و پر تقاضا ترین رستوران های بین المللی دبی قرار دارد.

7 غذای بلژیکی خوشمزه را که باید امتحان کنید!
ادامه مطلب

 

  1. روبرتو، رستوران ایتالیایی (Roberto’s)

روبرتو زمانی به خاطر مدیریت BiCE در ایتالیا به شهرت زیادی دست پیدا کرده بود. او رستوران محبوب ایتالیایی را به عنوان موسسه ی آشپزی به کار گرفت و در این زمینه بسیار موفق شد. سپس به دبی سفر کرد و در قلب مرکز مالی بین المللی دبی بهترین رستوران ایتالیایی را تاسیس کرد. روبرتو در این رستوران غذاهای کلاسیک ایتالیایی را با بالاترین کیفیت و به بهترین نحو با نوشیدنی های کلاسیک به مشتریان ارائه می دهد.

نظرات کاربران