مرتفع ترین رستوران های آسمانی دنیا

مرتفع ترین رستوران های آسمانی دنیا

کل : 0

میانگین : 0

لذت صرف شام در بهترین رستوران های آسمانی دنیا

از رستوران های آسمانی چه می دانید؟ امروزه رقابت در صنعت رستوران داری به شدت افزایش یافته است و همواره شاهد این هستیم که ایده های گوناگون و جالبی در طراحی و مکان رستوران ها به مرحله عمل می رسند. با وجود اینکه اکثر مردم به رستوران هایی که در سطح شهر به چشم می خورند عادت کرده اند، اما صاحبان این صنعت مدام می کوشند تا رکورد دیگر همتایانشان را بشکنند. از این رو، تعداد رستوران های آسمانی روز به روز بیشتر می شود.

مرتفع ترین رستوران های آسمانی دنیا

دوست دارید در جایی که نفستان را بند می آورد غذایتان را میل کنید؟ چه جایی بهتر از بالاترین نقطه یک شهر زیبا؟ شامی مفصل به همراه نوشیدنی های با کیفیت و ظروف پر زرق و برق؟ اگر در این رستوران ها شام یا نهار میل کنید، گذر زمان را احساس نخواهید کرد.

در اینجا از دبی تا تایوان، فهرستی از مرتفع ترین رستوران های آسمانی دنیا برای شما گردآوری شده است؛ با سفرمی همراه باشید…

۱. رستوران اتمسفر دبی

(At.mosphere; Dubai, UAE)

مرتفع ترین رستوران های آسمانی دنیا

رستوران اتمسفر در ارتفاع ۱۴۵۰ پایی در طبقه ۱۲۲ اُم برج خلیفه دبی قرار دارد. هنگام صرف شام در این رستوران از بهترین چشم اندازهای خلیج فارس بهره مند خواهید شد. در میان تمامی رستوران های آسمانی دنیا، اتمسفر مانند الماس می درخشد و یک سر و گردن از دیگران بالاتر است.

۲. رستوران یوریکا ۸۹، ملبورن، استرالیا

(Eureka 89; Melbourne, Australia)

مرتفع ترین رستوران های آسمانی دنیا

این رستوران در ارتفاع ۹۷۵ پایی برج یوریکا در ملبورن واقع شده است. حال و هوای یوریکا بی نظیر است. رستوران یوریکا برای جشن های بزرگ و کوچک نیز آماده پذیرایی می باشد.

۳. نیویورک بار، توکیو، ژاپن

(New York Bar; Tokyo, Japan)

مرتفع ترین رستوران های آسمانی دنیا

نیویورک بار برخلاف اسمش در شهر نیویورک واقع نشده است. بهترین میان وعده ها و نوشیدنی های توکیو را می توانید در این بار آسمانی بیابید.

۴. رستوران سیروکو، بانکوک، تایلند

(Sirocco; Bangkok, Thailand)

مرتفع ترین رستوران های آسمانی دنیا

رستوران سیروکو در طبقه ۶۳ اُم برج هتل لبوا در بانکوک واقع شده است. سیروکو یکی از بهترین رستوران های آسمانی دنیاست.

۵. رستوران استاندارد، منهتن، نیویورک

(The standard restaurant)

مرتفع ترین رستوران های آسمانی دنیا

ظاهر رستوران با پنجره های قدی و صندلی های چرمی کَره ای رنگ برای دورهمی های شبانه مناسب است. شما در این رستوران به کل شهر منهتن اشراف خواهید داشت. چه تجربه ای بهتر از صرف نوشیدنی بر فراز شهر منهتن؟ فقط مراقب باشید سرتان گیج نرود.

۶. رستوران ساینچر روم، شیکاگو، ایلینوی

(Signature Room; Chicago, Illinois)

مرتفع ترین رستوران های آسمانی دنیا

رستوران ساینچر روم در طبقه ۹۵ اُم واقع شده است. مهمانان می توانند در این رستوران غذا بخورند و از مناظر زیبای دریاچه میشیگان و چراغ های شهر نورانی شیکاگو لذت ببرند. این رستوران در زمان نهار، عصرانه و شام باز است. در طبقه ۹۶ اُم یک بار نوشیدنی موجود است.

۷. جولس ورنه، پاریس، فرانسه

(Le Jules Verne; Paris, France)

مرتفع ترین رستوران های آسمانی دنیا

این رستوران ستاره دار میشلین، در برج ایفل واقع شده است. غذا خوردن در این رستوران تجربه ای بی نظیر محسوب می شود. از این رستوران سراسر شهر پاریس پیداست.

۸.  رستوران ایتالیای البا، چین

(Elba Italian Restaurant)

مرتفع ترین رستوران های آسمانی دنیا

رستوران البا در هتل سنت رجیس شهر شنژن (Shenzen) چین واقع شده است. رستوران البا که در ارتفاع 1397 پایی قرار دارد، دومین رستوران مرتفع دنیا به حساب می آید. همزمان با تماشای بهترین مناظر شهر از خوردن پاستا، پیتزا و دیگر غذاهای خوشمزه ایتالیایی لذت ببرید.

۹. رستوران توسکا، هنگ کنگ

(Tosca restaurant Hong Kong)

مرتفع ترین رستوران های آسمانی دنیا

رستوران توسکا در ارتفاع ۱۳۷۸ پایی از زمین واقع شده است و چهارمین رستوران بلند دنیا به شمار می رود. این رستوران طیف گسترده ای از سبک های مختلف آشپزی ارائه می دهد. رستوران توسکا که در طبقه ۱۰۲ هتل ریتز کارلتون قرار گرفته دارای مرتفع ترین بار جهان به نام اوزون (Ozone) است که در طبقه 118 اُم برقرار می باشد.

۱۰. رستوران دینگ شیان، برج تایپه، تایوان

(Ding Xian 101)

مرتفع ترین رستوران های آسمانی دنیا

این رستوران فوق العاده در طبقه ۸۶ اُم برج تایپه ۱۰۱ واقع شده است. بهترین غذاهای تایوانی در این رستوران سرو می شوند. اگر به تایوان سفر کردید، فراموش نکنید در این رستوران غذا بخورید.

۱۱. غذاخوری ۱۳۵، لندن، انگلستان

(Dining at 135; London, England)

مرتفع ترین رستوران های آسمانی دنیا

منظره ای که از این رستوران می بینید و فضایی که در آن قرار می گیرید، نفس گیر است. در رستوران ۱۳۵ لندن با نوشیدنی مخصوص جشن، پذیرایی از شما را آغاز می کنند. کپسول هایی که شما را به آسمان می فرستند، به اندازه ۸ نفر ظرفیت دارند. شام این رستوران در ۳ وعده سرو می شود و مهمانان باید یکی از زمان های معین را انتخاب کنند.

شما دوست دارید در کدامیک از رستوران های آسمانی فهرست ما شام بخورید؟ نظرات خود را با سفرمی در میان بگذارید…

نظرات کاربران