عجیب ترین رستوران

عجیب ترین رستوران های جهان + معرفی 3 مورد با عکس

کل : 2

میانگین : 4.5

تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲ اسفند ۱۳۹۵

عجیب ترین رستوران های جهان

اگر برای گذران اوقات فراغت خود به دنبال مکان های منحصر به فرد و تازه می گردید در این مقاله چند مورد از عجیب ترین رستوران های جهان به شما معرفی می گردند تا با غذا خوردن در آن ها تفاوت را احساس کنید.

لطفا با سفرمی همراه باشید.

3.گروتا پالازرز (Grotta Palazzese)، پولیگنانو(Polignano a Mare)، ایتالیا از عجیب ترین رستوران های جهان

groto

italian-cave-restaurant-grotta-palazzese-polignano-mare-31-ITALY0116

دهکده ی ماهیگیری پولیگانو واقع در آپولیا یکی از ساحل های زیبای ایتالیا که بسیار هم مورد توجه تورهای گردشگری قرار می گیرد به شمار می رود. رستوران این دهکده که درون یک غار در کناره دریا ساخته شده مکانی معروف و عالی جهت غذا خوردن است. البته از این غار آهکی در بین قرون 17 تا 18 به عنوان مکانی جهت برگزاری مراسم استفاده می شده است.

Hotel-Ristorante-Grotta-Palazzese

چرا باید غذا خوردن در این رستوران را امتحان کنید؟

-Ristorante-Grotta-Palazzese

این رستوران رمانتیک پذیرایی از مهمانان خود را با خوراک های خاص و غذاهای دریایی تازه به بهترین نحو انجام می دهد. همه غذاهای عالی ایتالیایی را می توانید در این رستوران پیدا کنید.

2.رستوران گردان (Vertigo Restaurant) ، بانکوک

 Vertigo Restaurant and Moon Bar, Bangkok

در بالاترین نقطه برج، رستوران متعلق به هتل درخت انجیری (Banyan Tree) قرار دارد. قسمت منحصر به فرد این رستوران گردان بخشی است که شبیه عرشه کشتی می باشد و از ساختمان بیرون زده که حس معلق بودن در فضای بالای شهر را به شما القا می کند.

piccit_vertigo_amp_moon_bar_in_bang_2039862720

چرا باید به این رستوران بروید؟

Moon-Bar_Official (1)

لذت معلق بودن در هوا و منوی متنوع  این رستوران را نباید به سادگی  از دست بدهید.

هشت غذای برتر شیراز
ادامه مطلب

1.رستوران ایتا (Ithaa Restaurant)، جزیره مرجانی آلیف داال (Alif Dhaal Atoll مالدیو از عجیب ترین رستوران های جهان

Ithaa-Restaurant4

ایتا به معنی مادر صدف است و رستوران ایتا یکی از عجیب ترین رستوران های جهان به شمار می رود. این رستوران که ظرفیت 14 نفر مهمان دارد 5 متر زیر سطح دریا واقع شده است. مهمانان به وسیله یک  پله کان مارپیچ از اسکله وارد این رستوران شده و خود را در یک نمای باز و حیرت انگیز از زیر دریا می یابند. این رستوران که بخشی از جزیره ی استراحتگاهی  کنراد رانگالی (Conrad Maldives Rangali) می باشد با داشتن فضای پیرامون شیشه ایی و شفافش مشاهده تپه های دریایی و گونه های مختلف ماهی و دیگر آبزیان را میسر می کند.

Ithaa-Restaurant4

چرا باید غذا خوردن در این رستوران را تجربه کنید؟

Ithaa-Restaurant4 از عجیب ترین رستوران های جهان

در منوی این رستوران انواع غذاهای اروپایی و آسیایی گنجانده شده است. رستوران ایتا در حدود 10 سال است که ساخته شده و تا زمان فرسودگی آن 10 سال زمان باقی است، پس برای رفتن به این مکان و لذت بردن از غذاها و دید 360 درجه جذاب آن از محیط زیر آب درنگ نکنید.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل آنلاین به سفرمی، حامی گردشگری در ایران مراجعه کنید. به این صورت بهترین سفرهای گردشگری را در نقاط مختلف چهان رقم خواهید زد.

نظرات کاربران

  1. خدا خیرتون نده 🙂
    ما بریم فلافلی :))))