خلوتی عاشقانه در هتل آزولیک مکزیک

خلوتی عاشقانه در هتل آزولیک مکزیک

کل : 1

میانگین : 5

تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۵ مهر ۱۳۹۶

در این مطلب سفرمی قصد دارد شما را با هتل منحصر به فرد آزولیک در مکزیک آشنا کند:

آزولیک

هتل آزولیک که در نزدیکی دریای فیروزه ای تولوم (Tulum) واقع شده است، مکانی لوکس و مملو از شگفتی به شمار می رود. با نمایشی از معماری ارگانیک و با الهام از طبیعت محیط پیرامونش، این هتل که مناسب بزرگسالان است، سیستم های منحصر به فردی برای حفاظت از محیط زیست و استفاده بهینه از منابع طبیعی دارد.

آزولیک

همچنین، فضای مناسبی برای مهمانان ایجاد کرده که آنها را وادار به سفر مجدد می کند.

هتل آزولیک

هتل آزولیک با استفاده از انرژی 4 عنصر اولیه از بدو ورود مهمانان، اقامت در این هتل را به تجربه ای به یاد ماندنی تبدیل می کند. هتل آزولیک به خاکی که روی آن بنا شده است احترام می گذارد؛ آنها راه های چوبی منحنی ساخته اند تا مانع از رشد آزادانه درختان نشوند. همه جا تنها با نور شمع روشن می شود که محیطی طبیعی و جادویی خلق کرده است. این مکان برای استراحت و گریزهای عاشقانه فوق العاده است.

آزولیک تولوم

عنصر اصلی هتل آزولیک آب است. زندگی از آب آغاز می شود و تقریبا 65% بدن انسان از آب تشکیل شده است. همچنین، 71% از سطح کره زمین را آب فرا گرفته است. بنابراین، آب یعنی زندگی. آب مهمترین عنصر در آزولیک به حساب می آید که خاک را آماده می کند تا این بهشت سازگار با محیط زیست را شکوفا کند.

تالاب طبیعی آزولیک

هتل آزولیک نه تنها در کنار دریای زیبای کارائیب اسقرار یافته است بلکه با وجود تالاب طبیعی که داخل آن قرار دارد هدیه ای عالی برای همه بازدیدکنندگان به ارمغان آورده است. این تالاب طبیعی برای همه اتاق ها آب مقدس فراهم می کند که در حمام های آرامبخش از آن استفاده می شود. شما می توانید در این وان های دست ساز هنگامی که از طلوع و غروب خورشید لذت می برید، چرت بزنید. تالاب طبیعی هتل آزولیک، اکوسیستم منحصر به فرد خود را ارائه می دهد که در فرآیندهای طبیعی مثل تصفیه آب، کنترل سیل و ثبات ساحل از آن استفاده می شود.

ولینگتون نیوزلند؛ بادی ترین شهر جهان
ادامه مطلب

حمام آزولیک

از لحظه ورودتان به هتل آزولیک درخواهید یافت که آب در هر ثانیه ای از اقامت شما همراهتان خواهد بود و بین شما و طبیعت پیوند متعادلی برقرار می سازد.

ویلاها

ویلا آزولیک

ویلاهای هتل آزولیک با استفاده از مواد بومی ساخته و با وسایل شیک، لوکس و ویژه ی هتل آزولیک تزئین شده اند. به طوریکه می توانید خودتان را در فضای آرامش و راحتی غوطه ور سازید. در هر یک از 47 ویلای چوبی با توجه به ظرافت و تعادل کامل آنها با جنگل های مایا و دریای کارائیب، موقعیتی ایجاد شده تا مهمانان بتوانند از دید 360 درجه لذت ببرند.

آزولیک

در این هتل طبیعت محض بدون استفاده از هیچ گونه نور الکتریکی یا تلویزیون، حال و هوایی بی نظیر برای زوج های عاشق مهیا کرده است.

آزولیک

از امکانات ویلاهای هتل آزولیک می توان به یک تخت خواب بزرگ به همراه پشه بند، لوازم آرایشی و بهداشتی ارگانیک، دست ساز و سازگار با محیط زیست، وان حمام از جنس موزائیک داخل خانه درختی تان، تراس اختصاصی با چشم انداز بی نظیر، 2 پریز برق در هر اتاق، حمام خصوصی که برای موارد شخصی کاملا امنیت دارد و همچنین لپ تاپ اشاره کرد.

لپ تاپ

مرکز سلامتی و آبگرم مایا

آزولیک آبگرم

آبگرم ساحلی منحصر به فرد هتل آزولیک، به منظور درمان های ویژه طراحی شده است که بدن و روح شما را با محصولات ارگانیک و روش های صحیح پالایش می دهد. مرکز سلامتی و آبگرم مایا با ترکیب روش های باستانی مایاها و درمان های سنتی آبگرم، راه حل های منحصر به فردی برای تسکین هر گونه بیماری فیزیکی و روحی ارائه می دهد.

آسمان خراش جده؛ در یک قدمی تبدیل شدن به بلندترین آسمان خراش جهان
ادامه مطلب

آزولیک

درمانگران طبیعی این مرکز، متخصص در فنون مختلف آبگرم هستند و از روش های مایا درمانی که از اجداد خود آموخته اند استفاده می کنند.

آزولیک

تمام انرژی طبیعت برای ساخت محصولات و درمان های طبیعی به کار گرفته شده است. انواع چای، کرم، صابون و روغن های گیاهی توسط استاد پزشکی مایا و با استفاده از دستورالعمل های سنتی و باستانی ساخته شده است. همه محصولات کاملا طبیعی بوده و مخصوص هر بیماری ساخته می شوند. همچنین، می توانید در این مرکز از طریق مدیتیشن و ایجاد ارتباط قوی بین روحتان و طبیعت، انرژی درونی خود را کاملا بازآفرینی کنید.

بار ساحلی آزولیک

تور تصوف و گردشگری منطقه

سرویس خدماتی گشت و گذار در منطقه به صورت کاملا اختصاصی در دسترس است که به شما امکان آشنایی با تمام جاذبه های طبیعی و فرهنگی در سراسر منطقه را می دهد. این تور در اماکن بکر و به دور از شلوغی صورت می گیرد و تک تک گردشگران را به ماجراجویانی تبدیل می کند که به دنبال رشد معنوی هستند.

آزولیک

در این تور شما را از میان جنگل ها و ویرانه ها می گذرانند و می توانید یک “شمن” (shaman) و خانواده مایای واقعی را از نزدیک ببینید و با سنت های آنها آشنا شوید. خودتان را برای یک ماساژ درمانی نفس گیر آماده کنید.

رستوران ها

کینتوه (KIN TOH)

کینتوه

کینتوه یک رستوران و نهارخوری خوب است که در ارتفاعات جنگل های مایا، تولوم (Tulum) ساخته شده و از بهترین موقعیت مکانی برای خیره شدن به غروب زیبای دریای کارائیب برخوردار است.

کینتوه

در این رستوران از بافت متفاوت، طعم، درجه حرارت و بهترین مخلفات مکزیکی و مایایی در سفره استفاده می شود. آشپزان این رستوران تنها از محصولات تازه استفاده می کنند که بیشتر آنها محلی و ارگانیک هستند. هر شب یک برنامه جالب توسط هنرمندان مشهور جهان برای تکمیل کردن خوش گذرانی شما در کینتوه برگزار می شود.

نظرات کاربران