باسک-اسپانیا-اروپا-سفر به اسپانیا-بیلبائو

نکاتی مهم درباره ی باسک در اسپانیا

کل : 0

میانگین : 0

تاریخ انتشار: پنجشنبه, ۲۹ تیر ۱۳۹۶

باسک در اسپانیا از آن دسته مناطق اسپانیایی است که شاید در بدو ورود به اسپانیا به فکر بازدید از آنجا نمی افتید. این منطقه ی زیبا که متشکل است از شهرهای بزرگی مانند سن سباستین زیبا و مرکز فعالیت های ورزشی یعنی بیلبائو، مکانی کاملا متفاوت و جدا با سایر شهرهای اسپانیاست. گویا گردشگران به نسبت سایر مناطق اسپانیا آگاهی چندانی در مورد باسک ندارند. با سفر به اسپانیا و خرید تور گردشگری خارجی می توانید از این شهر زیبای اروپایی دیدن کنید.

با سفر به منطقه باسک دریافتیم که این منطقه نباید ناشناخته بماند. منطقه باسک در اسپانیا بطور چشم نوازی زیباست؛ مناظر متنوع و غذاها خوشمزه هستند و مردم آن خونگرم ترین اسپانیایی هایی هستند که خواهید دید؛ این مورد خود گویای چیزهای زیادی است زیرا مردم اسپانیا به خونگرمی و اجتماعی بودن معروفند.

نکات مهمی که باید در هنگام سفر به باسک در اسپانیا درنظر داشته باشید

  • دانش شما از زبان اسپانیایی در باسک چندان کارساز نیست. در باسک زبان رسمی باسکی است و بطور گسترده ای در میان مردم رواج دارد. بسیاری از مردم این منطقه چندزبانه هستند و احتمالا به افرادی برخورد خواهید کرد که به اسپانیایی و انگلیسی تسلط دارند؛ ولی اگر کمی آشنایی با زبان باسکی داشته باشید برای شما بسیار مفید خواهد بود.
  • جغرافیای باسک در اسپانیا متفاوت با بیشتر نقاط اسپانیاست. این منطقه به نسبت نقاط خشک تر و بیابانی جنوب اسپانیا، سرسبزتر و باشکوه تر است.
  •  هونداریبیا که واقع در منطقه ی باسک در اسپانیا می باشد، به فرانسه نزدیک است و می توانید از آنجا پیاده وارد کشور فرانسه شوید.
  • در اینجا گذراندن اوقات فراغت در کنار خانواده اهمیت بسیاری دارد. حتی در اواخر شب های جمعه نیز ممکن است با کودکانی رو به رو شوید که در کنار خانواده ی خود در میدان شهر حاضرند و هنگامی که والدینشان در حال صرف شام هستند، آنها در حال بازی در وسط میدان شهرند.
  • وقتی صحبت از غذا می شود، وقت غذا چیزی نیست که به راحتی از کنار آن گذشت. در زمان غذا می توانید در کنار خانواده و دوستانتان بنشینید و صحبت کنید…. این ممکن است ساعت ها به طول انجامد. هر وعده غذایی که در اینجا صرف می کنید حتما طولانی خواهد بود و این چیزی است که همگان خصوصا لندنی ها را متعجب می سازد.
  • شهر بیلبائو در این منطقه قرار دارد و مطمئنا دوست دارید در هنگام سفر به اسپانیا از این شهر نیز بازدیدی داشته باشید.
  • شهر سن سباستین در این منطقه به شهر با کلاس و تجملاتی معروف است و در واقع در کل اسپانیا یکی از تجملاتی ترین شهرهاست.
  • یکی از روش های سرگرمی در عصر آخر هفته، صرف عصرانه در کنار دوستان است. اسنک های ساده و لذیذی در کافه ها سرو می شوند. بهترین راه برای سرگرم شدن خوردن اسنک های مختلف در کافه های متفاوت است زیرا در این صورت می توانید طعم ها و مزه های مختلفی را تجربه کنید.
بهترین هتل های دبی
ادامه مطلب

تماشا کنید

برای خرید بلیط ارزان هواپیما و سفر به کشورهای مختلف خارجی و شهرهای زیبا و دیدنی داخلی، به سفرمی مراجعه نمایید.

نظرات کاربران