فصل جدید مسابقات جهانی ردبول

فصل جدید مسابقات هوایی از ابوظبی تا آمریکا؛2017

کل : 1

میانگین : 5

تاریخ انتشار: شنبه, ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

فصل جدید مسابقات آکروباتیک هوایی ردبول؛ سال 2017

مسابقات جهانی ردبول

با اعلام فصل جدید مسابقات هوانوردی سال 2017 پیش بینی می شود که بازگشتی طولانی به یکی از به یاد ماندنی ترین توقفگاه های 10 سال اخیر در تاریخ مسابقات قهرمانی جهان که بین هواپیماها برگزار می شود را شاهد خواهیم بود. بعلاوه، محلی جدید در روسیه نیز به این لیست اضافه شده است.

مسابقات جهانی ردبول

فصل جدید مسابقات هوایی ردبول 2017 با 75امین مسابقه ی الماسش در ابوظبی شروع شده و به جاده ی سریع السیر ایندیاناپلیس (Indianapolis) ختم می شود. در طول راه، سازمان مسابقات جهانی دهمین فصل خود را با بازگشتی باشکوه پس از مدت ها در سان دیگوی (San Diego) آمریکا به عنوان  پیشگامی در کازان (kazan) روسیه جشن خواهد گرفت.

مسابقات جهانی ردبول

این هشت مسابقه از دهم فوریه ی سال 2017 در ابوظبی آغاز گردیده است و به ترتیب در کشورهای دیگر برگزار و نهایتا تا تاریخ 15 اکتبر در ایندیانا پلیس به اتمام خواهد رسید:

امارات متحده ی عربی نقطه ی شروع 75امین مسابقات جهانی ردبول را برای دهمین سال پیاپی در ابوظبی علامتگذاری کرده است. سپس در 15 ام تا 16ام آوریل هواپیماهای مسابقه به سان دیگوی آمریکا بازگشتند، که برای سومین سال متوالی از فصول 2007 تا 2009 محبوبیت عمده ای پیدا کرده است.

مسابقات جهانی ردبول

ایستگاه بعدی در چیبای ژاپن (Chiba) و در تاریخ سوم تا چهارم ماه ژوئن در نظر گرفته شده است. در سال گذشته 90000 طرفدار، به این مکان آمدند تا قهرمان ملی شان یعنی خلبان یوشوهید مورویا (Yoshihide Muroya) را به مناسبت اولین سال پیروزی اش تشویق کنند. این شور و نشاط و شادی ناشی از مسابقات تا اول یا دوم ماه جولای در زیر پل چین (Chain Bridge) واقع در بووداپست (Budapest)، مجارستان (Hungary)، مهد معنوی این ورزش ادامه خواهد داشت.

مشهورترین هواپیماهای ربوده شده در تاریخ
ادامه مطلب

مسابقات جهانی ردبول

در طول تابستان، مسابقات ردبول فصل جدیدی را در تاریخ خود رقم خواهند زد. در ماه جولای یک شروع نیرومندانه از کازان (Kazan)، پایتخت ورزشی روسیه، با فرهنگی غنی و قدمتی 1000 ساله، به همراه آسمانی آبی آغاز می گردد و سپس این جنگ قهرمانی به سمت دو یا چند مقصد مختلف در اروپا حرکت خواهد کرد. اعلام دقیق مکان برگزاری مسابقات در اروپا بعدا مشخص می شود و به اطلاع خواهد رسید.

فینال این فصل در 14ام تا 15ام ماه اکتبر، در جاده ی سریع السیر ایندیاناپلیس (Indianapolis) آمریکا برگزار می شود. این همان مکانی است که قهرمان مسابقات آکروباتیک ردبول سال 2017، اعلام و تاجگذاری خواهد شد.

اریش ولف، مدیر کل مسابقات ردبول اظهار داشت: “من نمی توانم زمانی را به خاطر بیاورم که تا این اندازه برای مسابقات هیجان زده شده باشم”. تقویمی که ارائه کرده ایم خیلی قوی برنامه ریزی شده و تمام توقفگاه هایی که اهمیت ویژه ای دارند یا به عنوان نقطه ی عطفی در تاریخ این ورزش به شمار می روند یا به عنوان پیشرو در محیطی جدید و چشمگیر واقع شده اند را قید کرده ایم. اوج هیجان ما به خاطر لذت بیش از حد طرفداران جدیدی است که در روسیه شاهد مسابقه ای بی نظیر با سرعت بالا و ارتفاع پایین خواهند بود. تمامی خلبان ها و تیم پر کارشان به راستی در صدد هستند تا برنده ی هفتاد و پنجمین فصل از مسابقات ردبول باشند. چه سال فوق العاده ای پیش روی داریم!

مسابقات جهانی ردبول

تقویم برگزاری مسابقات آکروباتیک ردبول سال 2017

10-11 فوریه: ابوظبی، امارات متحده ی عربی

بهترین هتل های دبی
ادامه مطلب

15-16 آوریل: سان دیگو، آمریکا

03-04 ژوئن: چیبا، ژاپن

01-02 جولای: بوداپست، مجارستان

22-23 جولای: کازان، روسیه

12-13 آگوست: اروپا (مکان دقیق آن بعدا به اطلاع خواهد رسید)

02-03 سپتامبر: اروپا (مکان دقیق آن بعدا به اطلاع خواهد رسید)

14-15 اکتبر: ایندیانا پلیس، ایالات متحده آمریکا

و حالا سفرمی با ارائه ی ویدئویی هیجان انگیز شما را به وجد می آورد:

 

 

نظرات کاربران