کاربردی ترین اپلیکیشن های سفر به دبی

کاربردی ترین اپلیکیشن های سفر به دبی

کل : 1

میانگین : 5

تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲ مهر ۱۳۹۶

امروزه بیشتر مردم کاملا با تکنولوژی آشنا هستند و به منظور راحت تر شدن زندگی روزمره از بهترین برنامه های کاربردی در گوشی های هوشمند خود استفاده می کنند. مثلا برای پیدا کردن مسیر و موقعیت مکانی از این قبیل برنامه ها مدد می جویند. دبی یکی از کشورهایی است که به تعداد زیادی از این برنامه های متنوع دسترسی دارد. مثلا برای خرید کردن، سفارش غذا، رزرو هتل

اپلیکیشن

در این مطلب سفرمی، فهرستی از بهترین اپلیکیشن های مورد نیاز به شما معرفی می کند که قطعا تور دبی را برایتان آسان تر و لذت بخش تر می کند.

1. اپلیکیشین گردشگری دبی

(Dubai Tourism App)

اپلیکیشن گردشگری دبی

دانلود رایگان این برنامه در گوشی های اندروید و IOS موجود است. این برنامه یکی از بهترین اپلیکیشن هایی است که توسط سازمان گردشگری و بازاریابی بازرگانی ارتقا یافته است و بهترین فهرست ممکن از جاذبه ها، حوادث، مناظر و رویدادهایی که در سرتاسر دبی اتفاق می افتد را ارائه می دهد. این اپلیکیشن همچنین، شامل اطلاعاتی مربوط به فرهنگ محلی، امکان تماس با تاکسی یا خدمات اورژانس نیز می باشد. بهترین برنامه های تحویل مواد غذایی در دبی نیز در دسترس هستند که باید آنها را روی گوشی هوشمند خود نصب کنید تا از برترین رستوران ها و خوشمزه ترین غذاهای موجود در دبی با خبر شوید.

2. برنامه صفحات زرد امارات

(UAE Yellow Pages App)

برنامه صفحات زرد امارات

این اپلیکیشن که به صورت رایگان در نسخه های اندروید و IOS موجود است سفر شما به دبی را راحت تر می سازد. با استفاده از این برنامه شما قادر خواهید بود اطلاعات مورد نیاز درباره موقعیت مکانی و ساعات کاری سازمان های مختلف از کسب و کارهای کوچک گرفته تا سازمان های بزرگ، رستوران های دنج و دیگر مراکز خدماتی را به دست آورید. امکان تماس با این اماکن نیز وجود دارد.

زیباترین آبشارهای جهان
ادامه مطلب

3. اپلیکیشن بازار دبی

(Dubai Mall App)

دبی مال

دانلود رایگان این برنامه برای گوشی های اندروید و IOS در دسترس است. ممکن است رفت و آمد و جهت یابی در دبی مال مشکل باشد، چراکه دبی مال یکی از عظیم ترین مراکز خرید دنیا به شمار می رود. این برنامه جامع ترین اطلاعات درباره تک تک مغازه های مرکز خرید را در اختیار شما قرار می دهد. همچنین یک نقشه سه بعدی از دبی مال دارد که به شما کمک می کند سریعا مسیریابی کرده و فروشگاه مورد نظرتان را پیدا کنید.

4. اپلیکیشن فرودگاه های دبی

(Dubai Airports App)

اپلیکیشن فرودگاه های دبی

این برنامه به صورت رایگان در گوشی های اندروید و IOS  موجود است. این برنامه که توسط سازمان گردشگری و بازاریابی بازرگانی ارتقا یافته است، اطلاعات مورد نیاز درباره جاذبه های گردشگری، غذاخوری، اماکن اقامتی و دیگر نقاط مناسب خرید و تفریح را در اختیار شما قرار می دهد. این برنامه شامل تقویمی از وقایع محلی، معاملات و تبلیغات نیز باشد.

5. اپلیکیشن (Bayt.com)

بایت

امکان دانلود رایگان این اپلیکیشن در گوشی های اندروید و IOS وجود دارد. این برنامه مناسب کسانی می باشد که قصد دارند مدت زمان بیشتری در دبی بمانند؛ با نصب این برنامه تمام اطلاعات توریستی برای کاربران مهیا می شود. شما قادر خواهید بود فهرستی از مشاغل مختلف در منطقه خاص خود را بیابید، هشدارهای شغلی دریافت کنید و همچنین زمانی که کسی رزومه شما را چک می کند اعلان بگیرید.

6. اپلیکیشن کریم

(Careem App)

اپلیکیشن کریم

اپلیکیشن کریم یک نوع برنامه خدمات رانندگی محلی است که به کاربران کمک می کند تا حساب کاربری ایجاد کنند و وسیله نقلیه مورد نظرشان را در هر زمانی از روز رزرو کنند. نقشه این برنامه خاص با برجسته کردن مسیرهای رانندگی و سفرهای آتی به مسافران کمک می کند تا موقعیت مورد نظر خود را تایپ کنند و حتی کل هزینه تخمین زده شده برای کرایه کامل را دریافت نمایند.

یاکوتسک روسیه؛ سردترین شهر جهان
ادامه مطلب

 

نظرات کاربران