untitled-19

هواپیمای بوئینگ 737 طلا در مالزی

کل : 1

میانگین : 5

تاریخ انتشار: یکشنبه, ۱۴ آذر ۱۳۹۵

صاحب هواپیمای بوئینگ  737 طلا کیست؟

untitled-11

به راستی این هواپیمای طلایی شگفت انگیز متعلق به کیست؟ با سفرمی همراه باشید تا جزئیات مربوط به هواپیمای بوئینگ 737 که از جنس طلای خالص ساخته شده است بیشتر آشنا شوید:

ابراهیم اسماعیل پسر سلطان اسکندر، سلطان مالزی و سلطان ایالت جوهور، یقیناً دوست دارد که همیشه به سبک خاص و اشرافی خودش سفر کند.

untitled-17

پس از راه اندازی گران ترین کامیون ماک جهان در سال گذشته به ارزش سیصد و سى و هشت هزار دلار امریکا، آخرین خرید حاکم دولت مالزی یک فروند هواپیمای سفارشی بوئینگ 737 بود که در روز دوشنبه از ایالات متحده ی آمریکا وارد کردند.

untitled-8این هواپیمای منحصر به فرد که به طلا و با رنگ آبی مزین شده بود، به عنوان نمادی از پرچم دولت، در فرودگاه بین المللی ثنای جوهور در حوالی ساعت 1:30 ظهر بر زمین نشست. سلطان ابراهیم نیز برای استقبال هواپیمای جدید خود در فرودگاه حاضر بود؛ همچنین طرحی از تاج خانواده ی سلطنتی جوهور در بال عقب این هواپیما طراحی شده است.

پس از فرود، سلطان ابراهیم یک تور با هواپیمای طلای خود ترتیب داد. این هواپیمای بی نظیر می تواند بین 20 تا 30 نفر را حمل کند و داخل آن یک سالن غذاخوری بزرگ با سه آشپزخانه، اتاق خواب و حمام تعبیه شده است که ساخت تمامی آنها 2 سال به طول انجامیده است. سلطان با سفارش این هواپیما اهداف زیادی در سر دارد؛ از جمله ارتقای دولت و جا به جایی کسانی که نمی توانند هزینه های سفر زیارتی به مکه را تقبل کنند.

untitled-14

سلطان ابراهیم که یکی از دوستداران سفر می باشد، یک خلبان مجرب و حرفه ای نیز هست و قصد دارد پیش از پرواز با هواپیمای طلای خود برای یک پرواز آزمایشی به بریزبن برود.

هنگامی که از سلطان ابراهیم سوال کردیم برای سفر ازدواج خود با هواپیمای بوئینگ 737 طلایش قصد عزیمت به کدام مقصد را دارد، در پاسخ اظهار داشت: ” هنوز برای این سفر مهم برنامه ریزی نکرده ام، اما احتمال دارد برای خوردن یک بشقاب ناسی کندر (nasi kandar) به جزیره ی پنانگ پرواز کنم”

untitled-2

سلطان ابراهیم به دلیل علاقه ی شدید به کالاها و وسایل نقلیه  لوکس و از جنس طلا در جهان معروف است؛ او صاحب یک کلکسیون وسیع از اتومبیل، موتور سیکلت و کامیون های لوکس می باشد.

untitled-15

untitled-18

untitled-16

“در مقالات بعدی همراه با سفرمی با دیگر کالاهای گران قیمت و لوکس در دنیا آشنا شوید”

نظرات کاربران