صاحب هواپیمای بوئینگ  737 طلا کیست؟

هواپیمای بوئینگ 737 طلا در مالزی

به راستی این هواپیمای طلایی شگفت انگیز متعلق به کیست؟ با سفرمی همراه باشید تا جزئیات مربوط به هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ که از جنس طلای خالص ساخته شده است بیشتر آشنا شوید:

ابراهیم اسماعیل پسر سلطان اسکندر، سلطان مالزی و سلطان ایالت جوهور، یقیناً دوست دارد که همیشه به سبک خاص و اشرافی خودش سفر کند.

هواپیمای بوئینگ 737 طلا در مالزی

پس از راه اندازی گران ترین کامیون ماک جهان در سال گذشته به ارزش سيصد و سى و هشت هزار دلار امريكا، آخرین خرید حاکم دولت مالزی یک فروند هواپیمای سفارشی بوئینگ ۷۳۷ بود که در روز دوشنبه از ایالات متحده ی آمریکا وارد کردند.

هواپیمای بوئینگ 737 طلا در مالزیاین هواپیمای منحصر به فرد که به طلا و با رنگ آبی مزین شده بود، به عنوان نمادی از پرچم دولت، در فرودگاه بین المللی ثنای جوهور در حوالی ساعت ۱:۳۰ ظهر بر زمین نشست. سلطان ابراهیم نیز برای استقبال هواپیمای جدید خود در فرودگاه حاضر بود؛ همچنین طرحی از تاج خانواده ی سلطنتی جوهور در بال عقب این هواپیما طراحی شده است.

پس از فرود، سلطان ابراهیم یک تور با هواپیمای طلای خود ترتیب داد. این هواپیمای بی نظیر می تواند بین ۲۰ تا ۳۰ نفر را حمل کند و داخل آن یک سالن غذاخوری بزرگ با سه آشپزخانه، اتاق خواب و حمام تعبیه شده است که ساخت تمامی آنها ۲ سال به طول انجامیده است. سلطان با سفارش این هواپیما اهداف زیادی در سر دارد؛ از جمله ارتقای دولت و جا به جایی کسانی که نمی توانند هزینه های سفر زیارتی به مکه را تقبل کنند.

هواپیمای بوئینگ 737 طلا در مالزی

سلطان ابراهیم که یکی از دوستداران سفر می باشد، یک خلبان مجرب و حرفه ای نیز هست و قصد دارد پیش از پرواز با هواپیمای طلای خود برای یک پرواز آزمایشی به بریزبن برود.

هنگامی که از سلطان ابراهیم سوال کردیم برای سفر ازدواج خود با هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ طلایش قصد عزیمت به کدام مقصد را دارد، در پاسخ اظهار داشت: ” هنوز برای این سفر مهم برنامه ریزی نکرده ام، اما احتمال دارد برای خوردن یک بشقاب ناسی کندر (nasi kandar) به جزیره ی پنانگ پرواز کنم”

هواپیمای بوئینگ 737 طلا در مالزی

سلطان ابراهیم به دلیل علاقه ی شدید به کالاها و وسایل نقلیه  لوکس و از جنس طلا در جهان معروف است؛ او صاحب یک کلکسیون وسیع از اتومبیل، موتور سیکلت و کامیون های لوکس می باشد.

هواپیمای بوئینگ 737 طلا در مالزی

هواپیمای بوئینگ 737 طلا در مالزی

هواپیمای بوئینگ 737 طلا در مالزی

“در مقالات بعدی همراه با سفرمی با دیگر کالاهای گران قیمت و لوکس در دنیا آشنا شوید”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


33.3KFollowers
26Followers
2.3KPosts
1KComments
28Followers
Follows
8.7KSubscribers
Subscribe