گران ترین بلیط های فرست کلاس دنیا

گران ترین بلیط های فرست کلاس دنیا

کل : 0

میانگین : 0

بدون شک گران ترین ایرلاین ها به شما فرصت تجربه ی یک زندگی رویایی همراه با تجملات بی نهایت را می دهند. هزینه ی این سبک خاص و سطح بالا از طریق مسافران به دست می آید که قطعا هم ارزشش را خواهد داشت و به این صورت ایرلاین های مذکور گران ترین بلیط های هواپیما را در سراسر جهان عرضه می نمایند و از دیگر شرکت های هواپیمایی یک سر و گردن بالاتر هستند.

گران ترین بلیط های فرست کلاس دنیا

پرواز کردن در دامان تجملات مطمئنا هزینه ی بالاتری در بر خواهد داشت اما مسافران ثروتمند این پول های کلان را خرج می کنند. چراکه آنها عاشق سفرهای پر زرق و برق و لوکس هستند و می خواهند ایرلاین منتخبشان بهترین امکانات ممکن را در اختیارشان قرار دهد.

گران ترین بلیط های فرست کلاس دنیا

از خاویار گرفته تا اتاق های اختصاصی در هواپیما که مانند سوئیت های لوکس ترین هتل های دنیا به نظر می رسند و در مسیرهای محدودی ارائه می شوند، زمانی که بر فراز ابرها در حال پرواز هستید و از نگریستن به مناظر جادویی و کوه های با شکوه غرق در لذت شده اید، یا هنگامی که منوی غذایی فوق العاده با تنوع بی شمار را پیش روی چشمانتان قرار می دهند و از شما درخواست می کنند تا در خلال دیدن برنامه ی مورد علاقه تان در تلویزیون با صفحه نمایش تخت و بزرگ و درجه یک، وعده ی غذایی دلخواهتان را انتخاب کنید، قطعا پی می برید که ارزشش را داشته است. حتی تخت خواب های موجود در این پروازها در مقابل پولی که شما پرداخت کرده اید، شایسته ی تقدیر هستند.

اگر می خواهید چنین تجربیات لوکسی را در سفرنامه عمرتان ثبت کنید، سری به گران ترین بلیط های درجه یک که توسط ایرلاین های بی نظیر دنیا ارائه می شوند، بزنید.

گران ترین بلیط های فرست کلاس دنیا

با سفرمی همراه باشید…

۱۰.ایرلاین سنگاپور، پرواز نیویورک به سنگاپور (۱۷,۸۰۰$)

خطوط هوایی محدود سنگاپور، حامل پرچم کشور سنگاپور به خاطر شبکه ی پروازی گسترده اش و نیز تنوع خدمات و ارائه ی لوازم مورد نیاز مسافران در طول پرواز، در میان برترین شرکت های حمل و نقل هوایی قرار می گیرد.

گران ترین بلیط های فرست کلاس دنیا

این پرواز لوکس که از نیویورک به مقصد سنگاپور ترتیب داده شده، توسط یک ایرباس A380-800 انجام می گیرد و با توقفی در فرانکفورت در هر مسیر ۲۱ تا ۲۴ ساعت طول می کشد تا به مقصد برسد. هواپیمایی سنگاپور نیز مانند دیگر هواپیمایی ها، سوئیت های فرست کلاس (FIRST CLASS) با سرویس تجملاتی نامحدود داخل هواپیما را تنها در مقابل 17800$ ارائه می دهد که همین امر، بلیط فرست کلاس ایرلاین سنگاپور را در لیست گران ترین های جهان جای داده است.

گران ترین بلیط های فرست کلاس دنیا

۹.ایرلاین ژاپن، پرواز توکیو به لندن (۲۰,۰۰۰$)

گران ترین بلیط های فرست کلاس دنیا

دومین ایرلاین بزرگ ژاپن و نیز حامل پرچم این کشور، ایرلاین ژاپن به شمار می رود که در ۳۵ کشور جهان فعالیت می کند، انواع پرواز های سیستمی و غیر سیستمی را سازماندهی کرده و خدمات حمل و نقل مسافر و محموله را ارائه می دهد. پرواز با ایرلاین ژاپن در واقع مترادف واژه ی راحتی و آسایش، تجملات و تشریفات است و این شرکت در قبال پولی که از مسافران دریافت می نماید به بهترین نحو و کیفیت ممکن خدمت رسانی می کند. در این پرواز تمامی امکانات مورد نیاز جهت حفظ حریم خصوصی مسافران با ارائه ی کابین های اختصاصی به آنها تقدیم می گردد. چراکه این ایرلاین بواسطه ی پرواز توکیو به لندن، یکی از گران ترین بلیط های فرست کلاس دنیا را در اختیار مهمانانش قرار می دهد که هزینه ی آن تا ۲۰۰۰۰$ هم تخمین زده شده است.

گران ترین بلیط های فرست کلاس دنیا

۸.ویرجین آتلانتیک، پرواز نیویورک به سنگاپور(۲۱۰۰۰$)

شرکت هواپیمایی بریتانیایی، ویرجین آتلانتیک ایرویز، تقریبا به اغلب کشورهای آمریکای شمالی، لندن، بریتانیا، ایالات متحده ی آمریکا، آفریقا با احتساب خاورمیانه و آسیا توسط ناوگانی متشکل از انواع هواپیماهای غول پیکر نظیر ایرباس و بوئینگ، سرویس دهی می کند. این شرکت با ارائه ی پرواز نیویورک به سنگاپور به راستی حق مطلب را درمورد تجملات ادا می کند و از این رو با فروش بلیط فرست کلاس به بهای ۲۱۰۰۰$ جایگاه خود را در میان گران ترین بلیط های فرست کلاس دنیا به ثبت رسانده است. در این پرواز امکاناتی از قبیل: صندلی های متحرک، صفحه نمایشگرهای خصوصی، ارائه ی تسهیلات لوکس جهت برگزاری جلسات تجاری و پیشکش بهترین و متنوع ترین منوی غذایی با کیفیت عالی در اختیار مسافرین قرار می گیرد.

گران ترین بلیط های فرست کلاس دنیا

۷.سوئیس ایر، پرواز نیویورک به سنگاپور (۲۲,۲۵۰$)

گران ترین بلیط های فرست کلاس دنیا

ایرلاین بین المللی سوئیس که در سال ۲۰۰۲ تاسیس شد، یکی دیگر از شرکت های هواپیمایی پیشگام به شمار می رود که به خاطر خدمات و امکانات ویژه ای که در اختیار مسافران منحصر به فردش می گذارد، در جهان شهره است. بهای بلیطی که برای پرواز محدود از مسیر نیویورک به سنگاپور ارائه می گردد، ۲۲۲۵۰$ در نظر گرفته شده که همین امر سوئیس ایر را به یکی از فروشندگان گران ترین بلیط فرست کلاس دنیا بدل ساخته است. این نرخ بالا برای ثروتمندانی که به دنبال تجربه ای ویژه  از سفر به وسیله ی هواپیماهای شرکت بین المللی سوئیس ایر هستند و می خواهند از امکانات فراهم شده در داخل این هواپیماها که با آن کابین های تشریفاتی و لوکس، تخت خواب ها و صندلی های راحت همراه با تلویزیون خصوصی درست به مانند گران ترین هتل های دنیا به نظر می رسند، نهایت لذت را ببرند، اصلا اهمیتی ندارد.

گران ترین بلیط های فرست کلاس دنیا

۶.هواپیمایی کره، پرواز نیویورک به پکن (۲۷,۰۰۰$)

گران ترین بلیط های فرست کلاس دنیا

بزرگترین شرکت هواپیمایی کره جنوبی با توجه به مقاصد بین المللی و همچنین پروازهای بین المللی یکی از بهترین ایرلاین های آسیا به شمار می رود. هواپیمایی کره به ۱۱۴ مقصد بین المللی در حدود ۵۰ کشور شش قاره ی جهان، خدمت رسانی می کند و ۴ نوع پرواز فرست کلاس، ۳ نوع پرواز بیزینس کلاس (BUSINESS CLASS) و دو نوع پرواز با رتبه ی اقتصادی ارائه می دهد. امکانات و تجملات شگفت انگیز و تسهیلات فوق العاده ای که در طول سفر در هواپیما فراهم آمده است، این ایرلاین ممتاز را به اولین انتخاب افراد میلیاردر و کسانی که عاشق سفر با پروازهای لوکس هستند، بدل ساخته است. بهای بلیط پرواز فرست کلاس از مبدا نیویورک به مقصد پکن 27000$ تخمین زده شده که یکی از گران ترین بلیط های دنیا محسوب می شود.

گران ترین بلیط های فرست کلاس دنیا

۵.هواپیمایی الاتحاد، لس آنجلس به ابوظبی (۲۸۰۰۰$)

گران ترین بلیط های فرست کلاس دنیا

دومین ایرلاین بزرگ دنیا، الاتحاد است که قطعا انتخاب برتر ثروتمندان به منظور ترتیب دادن سفرهای کاری و عشاق با هدف برنامه ریزی های ماه عسلشان به شمار می رود. این افراد منحصر به فرد اگر قصد سفر هوایی از لس آنجلس به مقصد ابوظبی را داشته باشند باید مبلغی بالغ بر ۲۸,۰۰۰$ را پرداخت کنند تا ساعت ها از یک سفر فوق العاده لذت ببرند. این بلیط نیز جایگاه ویژه ای در میان گران ترین بلیط های دنیا دارد، اما به راستی خدماتی که در این پرواز ارائه می شوند در مقابل این بها سزاوار ستایش است و ثروتمندان با رضایت کامل آن را پرداخت می کنند.

گران ترین بلیط های فرست کلاس دنیا

۴.ایرلاین کاتای پاسیفیک، پرواز نیویورک به هنگ کنگ (۲۸,۰۰۰$)

گران ترین بلیط های فرست کلاس دنیا

بزرگترین شرکت هواپیمایی هنگ کنگ که کاتای پاسیفیک نام دارد در زمینه ی خدمات مسافربری و باربری به ۲۰۰ مقصد در ۵۲ کشور دنیا فعالیت می نماید. در این پرواز مسافران باید ۱۶ ساعت را تا رسیدن به مقصد سپری کنند. اما با توجه به خدمات تجملاتی و تشریفاتی که از سوی این ایرلاین در هواپیمای بوئینگ ۳۰۰-۷۷۷ به این افراد ویژه ارائه می گردد و برایشان مبلغی در حدود ۲۸۰۰۰$ هزینه در بردارد، این زمان بسیار کوتاه خواهد گذشت. مطمئن باشید سوئیت های اختصاصی داخل کابین همراه با هدفون های مخصوص لغو سر و صدا و صفحه نمایگر لمسی LCD اجازه نمی دهند شما برای لحظه ای گذر زمان را احساس کنید.

گران ترین بلیط های فرست کلاس دنیا

۳.هواپیمایی امارات، پرواز لس آنجلس به دبی (۳۶,۰۰۰$)

گران ترین بلیط های فرست کلاس دنیا

امارت ایرلاینی است که مقر آن در دبی می باشد. امارات متحده عربی به مسافران پروازهای فرست کلاسش امکانات بی نظری از قبیل: صندلی های فوق العاده راحت با امکان تبدیل شدن به تخت خواب های گرم و نرم، منوی ویژه با غذاهای منتخب و بی نظیر که همگی در سوئیت های اختصاصی موجود در هواپیمای ایرباس A380-800 فراهم شده اند، ارائه می دهد.

گران ترین بلیط های فرست کلاس دنیا

در این پرواز که از لس آنجلس تا دبی ۱۶ ساعت به طول می انجامد، حمام آبگرم و یک میز بی انتها مملو از مواد غذایی که در سطح خانواده های اشرافی چیده شده اند، به چشم می خورد. این سفر هیجان انگیز برای میلیاردرهای محترم ۳۶۰۰۰$ هزینه در پی خواهد داشت و یکی از گران ترین بلیط های موجود در دنیا به شمار می رود.

 

۲.ایرلاین لوفت هانزا، پرواز نیویورک به هنگ کنگ (۴۳,۵۵۰$)

گران ترین بلیط های فرست کلاس دنیا

هواپیمایی لوفت هانزا از نظر ظرفیت مسافران و ناوگان، بزرگترین هواپیمایی کشور آلمان و قاره ی اروپا به شمار می رود. این ایرلاین با سازماندهی پرواز نیویورک به هنگ کنک به بهای ۴۳۵۵۰$ از جایگاه ویژه ای در میان لیست فروشندگان گران ترین بلیط های دنیا برخوردار است. لوفت هانزا به ۱۹۷ مقصد بین المللی در ۷۸ کشور در سراسر آفریقا، آمریکا، آسیا، اروپا و به طور کلی در سطح جهان خدمت رسانی می کند. از امکانات ویژه ای که در پروازهای فرست کلاس این ایرلاین ارائه می شود، می توان به صندلی های راحت با امکان تبدیل شدن به تخت خواب، تهویه ی هوای مطبوع، میز توالت و کیت های آرایشی سفارشی و تشریفاتی که همراه غذاهای فوق العاده خوشمزه سرو می شوند، اشاره نمود.

گران ترین بلیط های فرست کلاس دنیا

۱.هواپیمایی الاتحاد، پرواز نیویورک به ابوظبی (۶۴,۰۰۰$)

گران ترین بلیط های فرست کلاس دنیا

هواپیمایی الاتحاد به عنوان یک حامل فوق تشریفاتی در جهان زبانزد است. الاتحاد زمانی که پرواز منحصر به فردش را برای مسیر نیویورک-ابوظبی اعلام کرد، واقعا به یک هواپیمایی بی عیب و نقص بدل شد. در این پرواز برای یک یا حداکثر دو مسافر امکاناتی اعم از یک اتاق خواب با تخت خواب دو نفره و سالن پذیرایی وسیع به همراه حمام اختصاصی در نظر گرفته شده است.

گران ترین بلیط های فرست کلاس دنیا

پرواز برگشت نیویورک-ابوظبی با هزینه ی سرسام آور ۴۲,۰۰۰ یورو به گران ترین بلیط در تاریخ دنیا تبدیل شده است. همچنین، خدمات و تسهیلاتی که در ایرلاین الاتحاد برای مسافران پروازهای فرست کلاس فراهم می شود، نام هواپیمایی الاتحاد را به عنوان مجلل ترین شرکت حمل و نقل هوایی بر سر زبان ها انداخته است.

 

در ادامه سفرمی برای علاقه مندان ویدئویی جالب از پرواز هواپیمایی الاتحاد را تهیه نموده است.

با سفرمی همراه باشید…

 

 

 

نظرات کاربران

  1. حسین says:

    پول دارن و دوست دارن از زندگی لذت ببرن.شاید من و شما هم داشتیم از این بیشتر هم حاضر بودیم بدیم

  2. علی says:

    به نظر بنده پول مفتی گرفته میشه که تاوان جاهلیت مدرن هست وگرنه اصل سفرکه ایمن بودن آن هست نیازبه اینهمه هزینه الکی وگزاف ندارد فقط مهم پرشدن جیب عده ای خاص هست که اونمهم به لطف این همه آدم احمق انجام میشه
    خداعقلی بده تااینقدر فریب زندگی تجملاتی رانخوریم