مرگ مهماندار ایرلاین امارات

مرگ مهماندار ایرلاین امارات در پی سقوط از درب خروجی بوئینگ 777

کل : 1

میانگین : 5

تاریخ انتشار: شنبه, ۲۶ اسفند ۱۳۹۶

مرگ مهماندار ایرلاین امارات در پی سقوط از درب خروجی بوئینگ 777

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ؛ ­فرانسیس سکاندی، سخنگوی بیمارستانی در پایتخت اوگاندا اعلام کرد یک مهماندار شرکت هواپیمایی امارت عربی متحده به دنبال سقوط از یک در خروجی اضطراری یک فروند هواپیمای این شرکت هواپیمایی که در فرودگاه انتبه اوگاندا پارک شده بود، جان باخت.
به گزارش خبرگزاری فرانسه از کامپالا، سخنگوی بیمارستان کیسوبی که مهماندار شرکت هواپیمایی امارات بعد از سقوط از هواپیما روز چهارشنبه در آنجا پذیرش شده بود، شامگاه پنجشنبه مرگ وی را تایید کرد.

امارات
شرکت هواپیمایی اوگاندا در بیانیه ای اعلام کرد بعد از این که «یک مهماندار زن عضو خدمه هواپیمای اماراتی که ظاهرا در خروج اضطراری را باز کرده بود، متاسفانه از هواپیما سقوط کرده است» و تحقیقاتی در این باره آغاز شده است. این هواپیما بدون هیچ مشکلی بعد از فرود در فرودگاه انتبه (Entebbe) پارک شده بود.
امارات عربی متحده نیز به نوبه خود اعلام کرد «یکی از اعضای خدمه ما متاسفانه از دری که در طول آماده سازی هواپیما برای سوار شدن مسافران باز بود سقوط کرده است».

فرودگاه بین المللی انتبه

شرکت هواپیمایی امارات وعده داد به طور کامل در تحقیقاتی که در این باره آغاز شده است، با مقامات همکاری کند.
ایساک سرمبا (Isaac Seremba)، شاهدی که در فرودگاه انتبه کار می کند، اعلام کرده است سقوط این مهماندار ممکن است خودکشی بوده باشد و این در حالی است که روزنامه محلی دیلی مونیتور نیز به نقل از منابعی که هویت آنها اعلام نشده است، به حرکت عمدی مهماندار در این حادثه اشاره کرده است.

تعطیلی فرودگاه های تهران در روز ارتش
ادامه مطلب

مرگ مهماندار امارات

سخنگوی امارات در بیانیه ای ضمن اظهار همدردی با خانواده این مهماندار اظهار داشت:

“تحقیقات همچنان دادامه خواهد داشت و همکاری لازم با مقامات این دولت صورت خواهد گرفت”.

این حادثه در روز 14 مارس در فرودگاه بین المللی انتبه و در حالی اتفاق افتاد که خدمه پرواز شماره EK730 با هواپیمای بوئینگ 777-300ER امارات در حال آماده سازی برای پرواز بودند. به دلیل این سقوط ناگهانی، پرواز امارات به دبی امارات متحده عربی تقریبا یک ساعت به تعویق افتاد.

برای خرید بلیط هواپیما به سفرمی مراجعه نمایید.

نظرات کاربران

  1. چرا تو مطلبی که راجع به کشورهایی که با پاسپورت ایرانی بدون ویزا میشود سفر کرد قسمت ارسال نظر وجود ندارد؟!؟!؟!