مرگ مهماندار ایرلاین امارات

مرگ مهماندار ایرلاین امارات در پی سقوط از درب خروجی بوئینگ ۷۷۷

کل : 0

میانگین : 0

مرگ مهماندار ایرلاین امارات در پی سقوط از درب خروجی بوئینگ ۷۷۷

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ؛ ­فرانسيس سکاندي، سخنگوي بيمارستاني در پايتخت اوگاندا اعلام کرد يک مهماندار شرکت هواپيمايي امارت عربي متحده به دنبال سقوط از يک در خروجي اضطراري يک فروند هواپيماي اين شرکت هواپيمايي که در فرودگاه انتبه اوگاندا پارک شده بود، جان باخت.
به گزارش خبرگزاري فرانسه از کامپالا، سخنگوي بيمارستان کيسوبي که مهماندار شرکت هواپيمايي امارات بعد از سقوط از هواپيما روز چهارشنبه در آنجا پذيرش شده بود، شامگاه پنجشنبه مرگ وي را تاييد کرد.

مرگ مهماندار ایرلاین امارات در پی سقوط از درب خروجی بوئینگ 777
شرکت هواپيمايي اوگاندا در بيانيه اي اعلام کرد بعد از اين که «يک مهماندار زن عضو خدمه هواپيماي اماراتي که ظاهرا در خروج اضطراري را باز کرده بود، متاسفانه از هواپيما سقوط کرده است» و تحقيقاتي در اين باره آغاز شده است. اين هواپيما بدون هيچ مشکلي بعد از فرود در فرودگاه انتبه (Entebbe) پارک شده بود.
امارات عربي متحده نيز به نوبه خود اعلام کرد «يکي از اعضاي خدمه ما متاسفانه از دري که در طول آماده سازي هواپيما براي سوار شدن مسافران باز بود سقوط کرده است».

مرگ مهماندار ایرلاین امارات در پی سقوط از درب خروجی بوئینگ 777

شرکت هواپيمايي امارات وعده داد به طور کامل در تحقيقاتي که در اين باره آغاز شده است، با مقامات همکاري کند.
ايساک سرمبا (Isaac Seremba)، شاهدي که در فرودگاه انتبه کار مي کند، اعلام کرده است سقوط اين مهماندار ممکن است خودکشي بوده باشد و اين در حالي است که روزنامه محلي ديلي مونيتور نيز به نقل از منابعي که هويت آنها اعلام نشده است، به حرکت عمدي مهماندار در اين حادثه اشاره کرده است.

مرگ مهماندار ایرلاین امارات در پی سقوط از درب خروجی بوئینگ 777

سخنگوی امارات در بیانیه ای ضمن اظهار همدردی با خانواده این مهماندار اظهار داشت:

“تحقیقات همچنان دادامه خواهد داشت و همکاری لازم با مقامات این دولت صورت خواهد گرفت”.

این حادثه در روز ۱۴ مارس در فرودگاه بین المللی انتبه و در حالی اتفاق افتاد که خدمه پرواز شماره EK730 با هواپیمای بوئینگ 777-300ER امارات در حال آماده سازی برای پرواز بودند. به دلیل این سقوط ناگهانی، پرواز امارات به دبی امارات متحده عربی تقریبا یک ساعت به تعویق افتاد.

نظرات کاربران

  1. وحید says:

    چرا تو مطلبی که راجع به کشورهایی که با پاسپورت ایرانی بدون ویزا میشود سفر کرد قسمت ارسال نظر وجود ندارد؟!؟!؟!