تحویل 20 هتل 4 و 5 ستاره در سال 96

تحویل ۲۰ هتل ۴ و ۵ ستاره در سال ۹۶

کل : 0

میانگین : 0

به گزارش دنیای سفر به نقل از سعید شیرکوند، معاون سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی، ۲۰ هتل ۴ و ۵ ستاره در سال ۹۶ تحویل داده می شوند. به گفته ی شیرکوند در مجموع از سال 92 تا کنون 55 هتل 4 و 5 ستاره به هتل های پر ستاره کشور اضافه شده اند.

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از اظهارات سعید شیرکوند: پیش از این ۱۲۵ هتل چهار و پنج ستاره داشتیم که در این دولت ۵۵ هتل ۴ و ۵ ستاره دیگر به آن اضافه شد. امسال قصد داریم ۲۰ هتل با همین ستاره ها تحویل دهیم.

وی با بیان اینکه ایجاد نهضت هتل سازی مهم ترین عملکرد در بخش معاونت سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی بوده است خاطرنشان ساخت: سرمایه گذاری خارجی، بیشتر در حوزه مدیریت هتلداری وارد شده است چون سرمایه گذاری پروسه متفاوتی دارد. وقتی کشوری وارد بحث صنعت گردشگری می شود اول گردشگران به آن کشور می روند.

پس از انتقال اطلاعات، مدیران هتلداری می روند تا نحوه ی مدیریت هتلداری در آنجا را مشاهده نمایند. این امر نیازمند پروسه یک ساله است. زمانی که دریابند هتلداری در کشور مورد نظر جواب می دهد و شرایط مناسب است سرمایه گذاران وارد شده و شروع به فعالیت می کنند. سرمایه گذاران تا همه ی ابعاد را در نظر نگیرند وارد حوزه کاری نمی شوند.

شیرکوند افزود: ما اکنون در مرحله پایان دوره مدیریتی و در حال ورود به بحث سرمایه گذاری هستیم تا شرکت های بزرگ برای سرمایه گذاری وارد شوند. با این وجود در زمینه سرمایه گذاری در گردشگری هنوز به قرارداد قطعی نرسیده ایم.

نظرات کاربران