ایرآسیا  - پرواز از کوالالامپور به تهران - آغاز پروازهای ایرآسیا -

آغاز پروازهای ایرآسیا از کوالالامپور به تهران

کل : 0

میانگین : 0

تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲ تیر ۱۳۹۵

آغاز پروازهای ایرآسیا از کوالالامپور به تهران

شرکت هواپیمایی ایرآسیا مالزی سه شنبه شب با انجام نخستین پرواز از کوالالامپور به تهران، پروازهای خود در مسیر کوالالامپور- تهران و بالعکس را از سر گرفت.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، ایرآسیا تا سال ۲۰۱۲ پروازهای خود را از کوالالامپور به تهران انجام می داد، اما از آن سال تمام پروازهای این شرکت در این مسیر متوقف شد، تا اینکه با اجرایی شدن برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) و لغو تحریم ها پروازهای این شرکت بار دیگر به ایران آغاز شد.

به گزارش ایرنا، ایرآسیا با ۲۰۰ فروند هواپیمای ایرباس یکی از جوان ترین ناوگان های هوایی جهان را در اختیار دارد و سالیانه بیش از ۵۷ میلیون مسافر را از ۲۴ کشور جهان به ۱۰۰ مقصد مهم در کشورهای جنوب شرقی آسیا، استرالیا و چین جا به جا می کند.

ایرآسیا یک شرکت هوایی با قیمت های مناسب اقتصادی است و هم اکنون روزانه بیش از ۵۰۰ پرواز را در مسافت های کوتاه و بلند انجام می دهد و با ۱۹۹ دلار پروازهای خود را از تهران به کوالالامپور و بانکوک آغاز می کند.

به گفته ی بنیامین اسماعیل، مدیر اجرایی ایرآسیا ایکس، مسیرهای جدیدی را از آسیا و استرالیا به خاورمیانه برقرار خواهند کرد و ایرآسیا درصدد است با قیمت های مناسب و ارزان شرایط مناسبی را برای سفر ایرانیان به کشورهای جنوب شرقی آسیا و استرالیا، سنگاپور و شانگهای و سایر شبکه پروازهای گسترده توسط این شرکت فراهم کند .

پرواز زیبای دو ایرانی بر فراز ساحل پالم در دبی
ادامه مطلب

نظرات کاربران