دیدار سفیر اتریش با مقامات سازمان هواپیمایی کشوری

کل : 0

میانگین : 0

تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۱۰ خرداد ۱۳۹۶

به گزارش تین‌نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، سفیر اتریش با مقامات سازمان هواپیمایی کشوری دیدار کرد. در این دیدار که سفیر اتریش را معاون، مدیر انجمن فرهنگی اتریش و نیز نمایندگانی از شرکت هواپیمایی اتریشی همراهی می‌کردند بر اهمیت روابط حمل و نقل هوایی بین دو کشور تاکید شد و زمینه‌های توسعه بیشتر این روابط را مورد بررسی قرار دادند.

سفیر اتریش از این که هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران حتی در شرایط دشوار پروازهای خود را به مقصد وین قطع نکرد تشکر و اعلام کرد من اعتقاد دارم یکی از مولفه‌های اصلی برای روابط خوب ارتباطات پروازی فی مابین دو کشور است و در دو سال و نیم گذشته تقریباً همواره شاهد سفر هیات های اقتصادی و گردشگری از اتریش به ایران بوده ایم.

سفیر اتریش ضمن اشاره به تاثیرگذاری روابط حمل و نقل هوایی بین دو کشور اذعان داشت: نسبت به افزایش فرکانس پروازی بین دو کشور خوش بین است چرا که فعالان اقتصادی و گردشگران بیشتری بین دو کشور رفت و آمد خواهند داشت.

به نقل از تین نیوز، معاون بین الملل هواپیمایی اتریشی نیز در ادامه، با تشکر از سازمان هواپیمایی کشوری ایران برای فراهم کردن چارچوب قانونی توسعه پروازها در طول مذاکرات انجام شده در سال 2015 میلادی به ارائه توضیحاتی درباره تحولات ساختاری در حمل و نقل هوایی اتحادیه اروپا و برخی مشکلاتی که اخیراً برای بعضی از شرکت‌های اروپایی پیش آمده پرداخت و برای توسعه شبکه پروازی علاوه بر تهران و اصفهان خواستار پرواز به شهر شیراز شد.

مرتضی دهقان معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری نیز با ارائه توضیحاتی در مورد وضعیت حمل و نقل هوایی کشورمان و توسعه فضاهای ایجاد شده پس از توافق برجام که باعث افزایش پروازهای بین المللی ایران از جمله در مسیر اروپا شده است، خواستار همکاری هرچه بیشتر هواپیمایی اتریش و هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران شد و گفت: معرفی هرچه بیشتر جاذبه های گردشگری ایران توسط طرف مقابل در کشور اتریش باعث ترغیب سفر به ایران خواهد شد.

عوارض خروج از کشور سه برابر شد
ادامه مطلب

وی در پایان گفت: پیشنهاد ارائه شده طرف اتریشی برای برقراری پرواز به شیراز مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

 

نظرات کاربران