airplanes-tehran-mehrabad-airport

تعطیلی فرودگاه های تهران در روز ارتش

کل : 0

میانگین : 0

تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

به گزارش پایگاه خبری صنعت حمل و نقل کشور به نقل از معاون عملیات هوانوردی شرکت فرودگاه‌ها: هم زمان با روز ارتش و اجرای مانور هوایی نیروهای مسلح در روز ۲۹ فروردین، پروازهای باری و مسافری در ۳ فرودگاه امام‌خمینی(ره)، مهرآباد و پیام از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۱:۳۰ صبح انجام نمی‌شود.

به گزارش تین نیوز به نقل از روابط‌‌ عمومی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران؛ سعید اکبری عنوان کرد: به‌منظور حفظ ایمنی پروازهای شرکت کننده در رزمایش و دیگر پروازها، بنا به پیشنهاد ارتش جمهوری اسلامی ایران، فرودگاه‌های داخل TMA از قبیل فرودگاه‌های مهرآباد، امام‌خمینی(ره) و پیام، به‌جز پروازهای شرکت‌کننده در رزمایش از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۱:۳۰ روز ۲۹ فروردین بر روی سایر پروازها بسته خواهند بود.

وی افزود: پیش از این با صدور اطلاعیه هوانوردی طی یک ماه گذشته به همه شرکت‌های هواپیمایی داخلی و خارجی اعلام شد که در این ساعات پروازهای مسافری و باری انجام نمی‌شود.

اکبری تصریح کرد: همچنین همه ایرلاین‌های داخلی و خارجی از این موضوع مطلع هستند و باید این برنامه را به اطلاع مسافران خود رسانده و برنامه پروازی خود را طوری تنظیم کنند که خارج از ساعات اعلام شده پرواز داشته باشند.

مسافران می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر برای پروازهای فرودگاه مهرآباد با شماره تلفن 199 و برای پروازهای فرودگاه امام‌خمینی(ره) با شماره تلفن 09633 تماس بگیرند

مقایسه ی قرارد اولیه و نهایی ایران ایر با ایرباس
ادامه مطلب

نظرات کاربران