اولین هتل 5 ستاره ایران - اصفهان - گردشگری حلال - محل قدیمی هتل جهانگردی اصفهان

احداث اولین هتل ۵ ستاره حلال در ایران

کل : 0

میانگین : 0

تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۰ مرداد ۱۳۹۵

احداث اولین هتل ۵ ستاره حلال در ایران

  عملیات احداث اولین هتل ۵ ستاره کشور در شهر اصفهان و در محل قدیمی هتل جهانگردی این شهر با مشارکت شرکت سرمایه‌گذاری آتیه‌صبا آغاز گردید. آخرین مرحله از آماده‌سازی زمین محل احداث اولین و بزرگترین هتل ۵ ستاره حلال ایران بر اساس استانداردهای جهانی و با برندی معتبر، با حضور دکتر احمدرضا نیک‌کار اصفهانی به پایان رسید.

عملیات اجرایی و ساخت این مجموعه بزرگ شامل ۲۰۰ اتاق، ۸ واحد سوئیت و ۵۰ آپارتمان می باشد. این پروژه تحت نظارت و مطابق با استانداردهای یکی از بزرگترین برند‌های جهانی در محل قدیمی هتل جهانگردی اصفهان به زودی آغاز خواهد شد و بدین ترتیب با تبدیل یک مجموعه ۴۵ ساله به هتلی مدرن و استاندارد، بهترین نمونهء بهینه‌سازی در صنعت گردشگری داخلی صورت خواهد گرفت.

این هتل ۶۰۰ تخت به ظرفیت گردشگرپذیری کشور اضافه خواهد کرد، و ضمن ایجاد ۲۰۰ شغل مستقیم و ترغیب بسیاری از گردشگران مسلمان برای بهره‌گیری از خدمات گردشگری با استانداردهای جهانی، می‌تواند به صورت غیرمستقیم نیز موجب اشتغال‌زایی گسترده‌ای شود. علاوه بر این‌ها، این هتل در مجاورت ساختمان دانشگاه لوزان که اولین آکادمی بین‌المللی هتلداری ایران در زمینه آموزش‌های تخصصی در حوزه گردشگری و هتلداری است، قرار دارد.

مشخصات فنی هواپیماهای خریداری شده ی هما از بوئینگ
ادامه مطلب

نظرات کاربران