گردشگری ایران - گردشگری قشم - ایرلاین اختصاصی قشم - منطقه آزاد قشم - مدیر عامل شرکت توسعه و سرمایه گذاری منطقه آزاد قشم

ایرلاین اختصاصی قشم به زودی راه اندازی خواهد شد

کل : 0

میانگین : 0

تاریخ انتشار: یکشنبه, ۳۰ خرداد ۱۳۹۵

ایرلاین اختصاصی قشم به زودی راه اندازی خواهد شد

مدیر عامل شرکت توسعه و سرمایه گذاری منطقه آزاد قشم از آماده شدن طرح نهایی ایده راه اندازی ایرلاین اختصاصی قشم تا دو هفته آینده خبر داد. در ارتباط با راه اندازی ایرلاین اختصاصی قشم، رضا باقری نژاد عنوان کرد، حداکثر تا دو هفته آینده طرح نهایی ایده راه اندازی ایرلاین قشم آماده می شود و تا قبل از پایان سال ۱۳۹۵ در قشم راه اندازی ال سی سی را خواهیم داشت.

به گفته ی وی در بحث هوایی، دریایی، زمینی و ریلی باید مقوله حمل ونقل ساماندهی شود که در مورد حمل ونقل هوایی نیازمند را ه اندازی شرکت هایی بودند که در زمینه ی حمل ونقل ارزان تخصص دارند.

به گفته مدیر عامل شرکت توسعه و سرمایه گذاری منطقه آزاد قشم، در حال انجام تفاهم هایی با شرکت های ترکیه ای و ژاپنی می باشند و با توجه به این که آنها بازار امارات را اشباع تلقی می کنند، قطر را از خود دور می دانند و در ارتباط با امنیت ترکیه تردید دارند می خواهند قشم را مدنظر قرار دهند. همچنین به این نتیجه رسیده اند که دفتر منطقه ای خود را در قشم افتتاح نمایند.

باقری نژاد در ارتباط با راه اندازی ایرلاین اختصاصی قشم خاطر نشان کرد در پی افزایش سهم دولت در راه اندازی شرکت ها نمی باشند و همان سهمی را که دولت مدنظر قرار داده کافی است. تامین منابع مورد نیاز ایرلاین ها حداقل ۱۰۰ میلیون دلار سپرده می خواهد که شریک سرمایه گذاری آن ها منابع مالی را تامین خواهد کرد.

رایگان شدن ویزای تایلند
ادامه مطلب

نظرات کاربران