boeing-978-

برقراری پروازهای مستقیم وین – شیراز

کل : 3

میانگین : 3.67

تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۳ آبان ۱۳۹۵

برقراری پروازهای مستقیم وین – شیراز

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از رضا بدیعی فرد، مدیرکل فرودگاه‌های استان فارس اعلان کرد: برقراری پروازهای مستقیم به کشورهای اروپایی نقش بسزایی در رونق و توسعه گردشگری این استان خواهد داشت و امیدواریم در آینده نزدیک شاهد برقراری این پروازها باشیم.

به گفته ی رضا بدیعی فرد: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، در اسفندماه امسال دو گروه از گردشگران اتریشی از شهرهای لینتس و گراتس با دو پرواز چارتری به شیراز سفر خواهند کرد.

مدیرکل فرودگاه‌های استان فارس درباره سفر هفته گذشته بازرسان عملیاتی چند خطوط بزرگ اروپایی به شیراز اعلان کرد: این بازرسان برای برقراری پرواز در مسیر وین- شیراز در فرودگاه بین المللی شهید آیت الله دستغیب شیراز حضور یافتند و از برج مراقبت این فرودگاه، امکانات و تسهیلات پایانه های های داخلی و خارجی، نحوه ارائه خدمات به مسافران و تجهیزات و امکانات شرکت های اداره کننده امور (هندلینگ) مستقر در فرودگاه شیراز دیدن کردند.

به گفته ی بدیعی فرد، فرودگاه بین المللی شهید آیت الله دستغیب شیراز هم اینک مراحل توسعه را پشت سر می گذارد و پایانه پروازهای خارجی آن با ۲۳ هزار مترمربع مساحت و ظرفیت جابه جایی دو و نیم میلیون مسافر در سال با هزینه یک هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال در حال ساخت است.

افزایش کیفیت سرویس‌دهی به پروازهای فرودگاه مهرآباد
ادامه مطلب

نظرات کاربران