تمدید ارز مسافرتی

ارز مسافرتی تمدید شد!

کل : 0

میانگین : 0

تاریخ انتشار: یکشنبه, ۳۱ تیر ۱۳۹۷

تمدید ارز مسافرتی تا اطلاع ثانوی

اتاق گردشگری تهران، خبری را مبنی بر توقف عرضه ارز مسافرتی به مسافران تا اطلاع ثانوی انتشار داد ولب بانک مرکزی خطاب به روسای بانک های عامل کشور این خبر را تا اطلاع ثانوی تکذیب کرد. بر اساس این خبر مسافران میتوانند برای تهیه ارز دولتی مسافرتی طبق روال زیر اقدام و پس از خرید تور خود به شعب بانک ها مراجعه کرده و حواله ارزی خود را دریافت نمایند.

ارز دولتی مسافرتی به چه کشورهایی تعلق می گیرد؟

برای شروع و اغاز یک سفر خارجی ابتدا باید مقصد خود را مشخص کنید. اگر برای دریافت ارز دولتی مسافرتی قصد اقدام به سفر کرده اید لازم است بدانید دولت بسته به مقاصد ارز های متفاوتی در نظر گرفته است برای مثال برای حجاج 200 یورو ارز مسافرتی و برای امریکا و اروپا و مقاصد دور 1000 یورو و برای کشورهای همسایه و هم مرز مانند گرجستان و ترکیه و .. مبلغ 500 یورو ارز مسافرتی در نظر گرفته شده است.

تمدید ارز مسافرتی

همچنین لازم است بدانید برای تهیه ویزا مسافرتی و تهیه ارز دولتی مسافرتی باید چه مراحلی را طی نمایید به همین منظور لیست کشور های بدون ویزا را میتوانید مطالعه نمایید .

آسان ترین و ارزان ترین مقصد کشور ترکیه با نرخ 500 یورو می باشد.همچنین بیشترین ارز مسافرتی بدون دردسر را میتوانید با سفر به کشور مالزی دریافت نمایید.

برای خرید تور های خارجی و سوال در مورد ارز مسافرتی میتوانید با شماره تماس 42103 داخلی 222 تماس حاصل نمایید.

تدوین ضوابط درجه‌بندی هتل‌ها
ادامه مطلب

نظرات کاربران