ورود نخستین فروند از هواپیماهای ای. تی. آر تا یک هفته دیگر

کل : 0

میانگین : 0

تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

به گزارش تین نیوز، «فرهاد پرورش» مدیرعامل شرکت هواپیمایی هما از ورود نخستین فروند از هواپیماهای ای. تی. آر تا یک هفته دیگر به کشور خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، فرهاد پرورش اعلان نمود: نخستین فروند از هواپیماهای ای. تی. آر هفته ی آینده در ایران تحویل هما داده می‌شود.

مدیرعامل هما ادامه داد: طبق اعلام قبلی حدود ۶ روز تا زمان نهایی تحویل نخستین هواپیمای ای. تی. آر به ایران باقی مانده است و بر همین اساس اواخر هفته‌ی آینده هما نخستین هواپیمای سفارشی خود را از شرکت ای. تی. آر تحویل می‌گیرد.

به گفته ی مدیرعامل هما، قرار است هر ۴ فروند از این هواپیماها به تدریج وارد ناوگان هوایی ایران ایر شوند تا در مسیرهای کوتاه هوایی مورد استفاده قرار گیرد.

پرورش در خصوص اینکه آیا هر ۴ فروند ازهواپیماهای سفارشی در یک زمان به ایران ایر تحویل داده می شوند، گفت: هنوز مشخص نیست که بتوانیم این ۴ فروند هواپیما را در یک زمان تحویل بگیریم و در صورت قطعی شدن اعلام خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) و شرکت هواپیماسازی فرانسوی – ایتالیایی ای. تی. آر روز پنجشنبه ۲۴ فروردین در تهران قرارداد تامین ۲۰ فروند هواپیما برای ایران را امضا کردند.

برخی رسانه‌های خبری از ورود نخستین ای. تی. آر خریداری شده به ایران در روز ۱۸ اردیبهشت خبر داده بودند.

تاسیس ایرلاین خصوصی با ۳۰ میلیارد تومان
ادامه مطلب

نظرات کاربران