گردشگری ترکیه - سفر ایرانیان به ترکیه - آغاز پرواز ایران به ترکیه

رفع ممنوعیت پرواز به ترکیه

کل : 0

میانگین : 0

تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱۱ مرداد ۱۳۹۵

با استناد بر گفته‌های مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، فروش بلیط هواپیما از طریق پایگاه اینترنتی شرکت های هواپیمایی به مقصد ترکیه برای انجام پروازهای برنامه ای ممنوع نیست.

به گفتهء رضا جعفرزاده، مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، تمام دفاتر خدمات مسافرت هوایی که مجوز بند الف از سازمان هواپیمایی کشوری دارند، می توانند نسبت به فروش بلیط شرکت های هواپیمایی که مجوز پروازهای برنامه ای به ترکیه دارند، اقدام کنند.

مشاور رسانه ای رئیس سازمان هواپیمایی کشوری خاطرنشان کرد: پس از کودتای نافرجام در ترکیه و لغو پروازها، اعلام شد شرکت های هواپیمایی ایرانی و ترکیه ای می توانند پروازهای برنامه ای خود را از سرگیرند.

 اواخر تیرماه امسال کودتای نافرجام نظامیان ترکیه موجب شد تا سازمان میراث فرهنگی در بیانیه ای از دفاتر خدمات مسافرتی بخواهد تا زمان برقراری مجدد امنیت در ترکیه، از ثبت نام و اعزام گردشگر به این کشور خودداری کنند.

هفتهء پیش رضا هاکان تکین، سفیر ترکیه در ایران، در یک نشست خبری در سفارت ترکیه در تهران ضمن قدردانی از مواضع مسئولان ایرانی در برابر کودتای نافرجام این کشور، از دولت ایران درخواست کرد ممنوعیت مسافرت گردشگران ایرانی به ترکیه را لغو کند.

حمایت ایران از سرمایه‌گذاران خارجی گردشگری
ادامه مطلب

نظرات کاربران