برگزاری خستین جشنواره ایده بازار هوایی و هوانوردی در دانشگاه تهران

برگزاری نخستین جشنواره‌ی ایده بازار هوایی و هوانوردی

کل : 0

میانگین : 0

تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۱ خرداد ۱۳۹۶

به گزارش تین نیوز نخستین جشنواره‌ی ایده بازار هوایی و هوانوردی در دانشگاه تهران برگزار خواهد شد. این جشنواره پذیرای ایده‌های خلاقانه ی دانشگاهیان و فعالان صنعت هوایی کشور خواهد بود.

به گزارش تین‌نیوز به نقل از روابط عمومی ستاد توسعه ی فناوری و صنایع دانش بنیان هوایی و هوانوردی، طرح برگزاری نخستین جشنواره ی ایده بازار هوایی و هوانوردی به‌منظور پرورش ایده‌های نو و خلاقیت‌ در حوزه هوایی و هوانوردی، حرکت به سمت کاربردی سازی ایده‌های خلاقانه و تجاری‌سازی و ایجاد ارتباط پویا بین نیازهای روز کشور و فعالیت‌های نخبگان در دانشگاه می باشد. این ایده به همت ستاد هوایی و هوانوردی با همکاری اداره کل امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران تدوین‌شده است.

به نقل از گزارش بخش ترویج و فرهنگ‌سازی ستاد هوایی و هوانوردی، دانشجویان، اساتید و فعالان صنعت هوایی کشور می‌توانند با مشارکت در این جشنواره، ایده‌های خود را در معرض آزمون و داوری قرار دهند. صاحبان ایده‌های برتر این فرصت را خواهند داشت که با حضور سرمایه‌گذاران و نماینده های سازمان‌های فعال در صنعت هوایی کشور، به ارائه ی ایده خود بپردازند. همچنین کارگاه‌های آموزشی با موضوعاتی همچون خلاقیت و نوآوری و ایده پردازی در صنعت هوایی نیز برای مخاطبین جشنواره برگزار خواهد شد تا شرکت‌کنندگان بتوانند ایده‌های خود را به شکل بهتری تدوین و منتشر کنند.

اطلاعات تکمیلی درباره این جشنواره از طریق سایت ستاد به آدرس Iatdh.isti.ir منتشر خواهد شد.

توسعه روابط همکاری ایران و روسیه
ادامه مطلب

نظرات کاربران