برگزاری خستین جشنواره ایده بازار هوایی و هوانوردی در دانشگاه تهران

برگزاری نخستین جشنواره‌ی ایده بازار هوایی و هوانوردی

کل : 0

میانگین : 0

تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۱ خرداد ۱۳۹۶

به گزارش تین نیوز نخستین جشنواره‌ی ایده بازار هوایی و هوانوردی در دانشگاه تهران برگزار خواهد شد. این جشنواره پذیرای ایده‌های خلاقانه ی دانشگاهیان و فعالان صنعت هوایی کشور خواهد بود.

به گزارش تین‌نیوز به نقل از روابط عمومی ستاد توسعه ی فناوری و صنایع دانش بنیان هوایی و هوانوردی، طرح برگزاری نخستین جشنواره ی ایده بازار هوایی و هوانوردی به‌منظور پرورش ایده‌های نو و خلاقیت‌ در حوزه هوایی و هوانوردی، حرکت به سمت کاربردی سازی ایده‌های خلاقانه و تجاری‌سازی و ایجاد ارتباط پویا بین نیازهای روز کشور و فعالیت‌های نخبگان در دانشگاه می باشد. این ایده به همت ستاد هوایی و هوانوردی با همکاری اداره کل امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران تدوین‌شده است.

به نقل از گزارش بخش ترویج و فرهنگ‌سازی ستاد هوایی و هوانوردی، دانشجویان، اساتید و فعالان صنعت هوایی کشور می‌توانند با مشارکت در این جشنواره، ایده‌های خود را در معرض آزمون و داوری قرار دهند. صاحبان ایده‌های برتر این فرصت را خواهند داشت که با حضور سرمایه‌گذاران و نماینده های سازمان‌های فعال در صنعت هوایی کشور، به ارائه ی ایده خود بپردازند. همچنین کارگاه‌های آموزشی با موضوعاتی همچون خلاقیت و نوآوری و ایده پردازی در صنعت هوایی نیز برای مخاطبین جشنواره برگزار خواهد شد تا شرکت‌کنندگان بتوانند ایده‌های خود را به شکل بهتری تدوین و منتشر کنند.

اطلاعات تکمیلی درباره این جشنواره از طریق سایت ستاد به آدرس Iatdh.isti.ir منتشر خواهد شد.

به ثبت رسیدن بافت تاریخی ابرکوه در فهرست میراث ملی
ادامه مطلب

نظرات کاربران