غرفه ایران در نمایشگاه بین المللی گردشگری میلان

کل : 0

میانگین : 0

تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۷ اسفند ۱۳۹۵

به‌گزارش دنیای سفر به نقل از میراث آریا، روابط‌عمومی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اعلام کرد: قرعه‌کشی و جانمایی حدود 15 دفتر خدمات مسافرتی، شرکت تخصصی و تأسیسات گردشگری برای حضور در غرفه ایران در نمایشگاه بین‌المللی BIT میلان ایتالیا انجام گرفت.

بر این اساس فعالان بخش خصوصی گردشگری با معرفی ظرفیت‌های گردشگری کشور از تاریخ 13 لغایت 15 فروردین‌ماه سال جدید در نمایشگاه BIT میلان و ارائه بسته‌های سفر تعریف‌شده ارتباطی مؤثر با بازارهای هدف برقرار خواهند کرد.

به‌گزارش دنیای سفر به نقل از میراث آریا، با توجه به اینکه نمایشگاه بین‌المللی گردشگری میلان با قدمتی سی‌ساله به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین و معتبرترین نمایشگاه‌ها در زمینه گردشگری و صنایع وابسته به شمار می‌آید و در سال پیش رو قرار است در قالبی متفاوت با محوریت کسب‌وکارهای جدید و برگزاری کنفرانس‌های مختلف برگزار شود؛ بنابراین بهره‌مندی از این فرصت برای صنعت گردشگری کشور می‌تواند دستاوردهای قابل‌توجهی به همراه داشته باشد.

بر اساس آمار اعلام شده، تعداد گردشگران ورودی از کشور ایتالیا در سه ماه اول امسال نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته بالغ بر 30 درصد رشد داشته است.

به ثبت رسیدن کویر لوت در فهرست میراث جهانی یونسکو
ادامه مطلب

نظرات کاربران