piroozi-hotel

انتخاب برترین هتل کشور در مراسم روز جهانی گردشگری

کل : 0

میانگین : 0

تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۷ مهر ۱۳۹۵

انتخاب برترین هتل کشور در مراسم روز جهانی گردشگری

به نقل از پایگاه خبری هتل‌‌جار، در مراسم بزرگداشت روز جهانی گردشگری که روز گذشته در سالن همایش‌های صدا و سیما و با حضور رئیس‌جمهور و چند تن از وزرا و معاونین کابینه برگزار شد، هتل “پیروزی” اصفهان به عنوان هتل برتر کشور انتخاب گردید و مدیریت هتل لوح تقدیر و تندیس برترین هتل کشور را از دکتر حسن روحانی دریافت نمود. همچنین در این مراسم برترین‌های صنعت گردشگری در سایر زمینه ها، از قبیل رسانه‌های گردشگری، دفاتر خدمات گردشگری، گروه‌های سرمایه‌گذاری در حوزه‌ی گردشگری و غیره انتخاب شدند و جوایز و تقدیرنامه‌ دریافت کردند.

با استناد بر گزارش پایگاه خبری هتل‌‌جار، انتخاب این افراد و موسسات در شرایطی است که از جانب سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به عنوان متولی صنعت گردشگری در کشور و برگزار کننده‌ی این مراسم، نه پیش از انتخاب و نه حال که جوایز اهدا شده و همه چیز تمام شده است، هیچ ملاک و معیار مشخصی برای نمره‌دهی، ارزش‌گذاری و انتخاب برترین‌های صنعت گردشگری کشور معرفی نشده و این شائبه را ایجاد می‌کند که انتخاب برترین‌ها بر اساس معبارهایی دیگر صورت گرفته است.

به نقل از پایگاه خبری هتل‌‌جار، علاوه بر اینکه معیار معینی برای انتخاب برترین‌ها، از قبیل برترین رسانه‌ی فعال در صنعت گردشگری کشور وجود نداشته، از پایگاه خبری هتل‌جار به عنوان رسانه‌ی تخصصی صنعت هتلداری و یکی از معدود رسانه‌های خبری دارای مجوز رسمی در صنعت گردشگری کشور نیز هیچ دعوتی برای حضور در این مراسم صورت نگرفته است.

بنا توجه به عناوین رئیس انجمن صنفی دفاتر سفر هوایی، زیارتی و گردشگری استان تهران با انتقاد از مشخص نبودن معیارها جهت معرفی برگزیدگان گردشگری،  “یکى از موضوعات مهم این رویداد معرفى برگزیدگان گردشگرى است، نکته‌ای که چند سالى است به آن پرداخته می شود ولى تا کنون معیار انتخاب مشخص نشده است”.

به گفته‌ی رضا اباذری، معاونت گردشگرى باید، رزومه‌اى از سوابق، توانمندی‌ها، نوآورى‌ها و دیگر قابلیت‌هایی که منجر به انتخاب‌ برترین‌ها شده است را به اذهان عمومى معرفى کند تا شاید به‌عنوان الگوى دفاتر بخش خصوصى قلمداد کنیم.

پایگاه خبری هتل‌جار ضمن تبریک به تمامی برگزیدگان بزرگداشت روز جهانی گردشگری، هم‌سو با برخی از تشکل‌های فعال در زمینه‌ی گردشگری، از مسئولان صنعت گردشگری کشور درخواست نمود تا معیارهای انتخاب برترین‌های گردشگری در زمینه‌های مختلف را مشخص نمایند.

نظرات کاربران

  1. فاطمه says:

    هتل پیروزی معمولی هست چیش باعث شده برتر بشه؟؟؟
    من پریروز اونجا بودم سوییت نرخ ۴٩٠و اتقها و خدمات معمولی صبحانه معمولی