کیش ایر 4 فروند هواپیمای امبرائر به ناوگان خود اضافه می کند

کل : 0

میانگین : 0

تاریخ انتشار: پنجشنبه, ۲۸ بهمن ۱۳۹۵

به گزارش عصر اقتصاد به نقل از ایلنا، کیش ایر 4 فروند هواپیمای امبرائر به ناوگان خود اضافه می کند(هواپیمای سبک از نوع Embraer195). با ورود هواپیمای امبرائر نیاز 20 فرودگاه کشور جهت اتصال به جزیره کیش و سایرنقاط برطرف می گردد .

محمد تقی جدیدی، مدیر عامل کیش ایر با اشاره به  جزئیات ورود این هواپیماهای جدید اظهار داشت: به منظور بهره مندی و پوشش نیاز هموطنانی که به لحاظ شرایط فرودگاه شهر خود و به دلیل عدم امکان  نشست و برخاست هواپیماهای استفاده شده درهواپیمایی های داخلی به ویژه  کیش ایر، از امکان بهره برداری از پتانسیل های گردشگری، تجاری و صنعتی جزیره کیش بی بهره بودند؛ برنامه الحاق 4 فروند هواپیمای سبکتر را در برنامه خود قرارداده ایم که تلاش می گردد تا پایان سال جاری به ناوگان کیش ایر ملحق گردند.

با استناد بر گزارش روابط عمومی کیش ایر، این هواپیماها از نوع جت امبرائر 195 در سال های 2008 و 2010 در کشور برزیل ساخته شده اند و دارای 108 صندلی هستند.

لازم به ذکر است کیش ایر با بهره برداری از 14 فروند هواپیما مشتمل بر دو فروند هواپیمای  ایرباس 321، دو فروند هواپیمای ایرباس 320، هفت فروند هواپیمای MD و سه فروند هواپیمای فوکر100 و با  برقراری میانگین 68 سورتی پرواز روزانه و همچنین اتصال مراکز و شهرهای 20 استان به جزیره کیش موفق به تأمین نیاز پروازی هموطنان شده است.

حمایت ایران از سرمایه‌گذاران خارجی گردشگری
ادامه مطلب

نظرات کاربران