کیش ایر 6 فروند هواپیمای ATR خریداری می کند

کل : 0

میانگین : 0

تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۸ فروردین ۱۳۹۶

به گزارش پایگاه خبری صنعت حمل و نقل کشور، خرید 6 فروند هواپیمای ATR که ویژه پرواز در مسافت های منطقه ای است در نظر گرفته شده تا مقاصد جدید پروازی از جزیره کیش به سایر استان های کشور بر قرار شود.

به گفته ی علی اصغر مونسان: یکی از اهداف سازمان منطقه آزاد کیش و هواپیمایی کیش ایر، افزودن عمده مراکز استان های کشور به جزیره کیش به عنوان مقاصد پروازی جدید است. بر این اساس خرید 6 فروند هواپیمای ATR که ویژه پرواز در مسافت های منطقه ای است در نظر گرفته شده تا مقاصد جدید پروازی از جزیره کیش به سایر استان های کشور برقرار شود. این اقدام کیش ایر موجب گستردگی و توسعه مقاصد پروازی از تهران به سایر مراکز استان ها می شود.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش افزود خوشبختانه امسال با افزوده شدن 4 پروژه بزرگ و جدید گردشگری در این منطقه از قبیل: مجموعه فرهنگی هنری آوای خلیج فارس، آغاز به کار مجموعه پارک آبی، ظرفیت های جدید گردشگری در جزیره هندورابی و پهلو گیری کشتی کروز؛ استقبال گردشگران بی نظیر بود.

وی افزود: امسال 24 درصد رشد در ورود گردشگران از طریق فرودگاه را در این منطقه شاهد بودیم که عدد قابل توجهی است.

با توجه به اظهارات مونسان آمار کلی ورود گردشگران در ایام نوروز 96 در مجموع حدود یک میلیون نفر اقامت شبانه در جزیره کیش ثبت شده است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش افزود: امروز می توان گفت کیش کاملا بر روی ریل گردشگری قرار گرفته و گردشگران دیگر صرفا برای خرید به کیش نمی آیند و “تفریح” و “گردش” اولویت سفر به جزیره کیش شده است.

برگزاری دهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری با حضور 21 کشور
ادامه مطلب

مونسان هم چنین درباره پروژه ترمینال جدید مسافری فرودگاه بین المللی منطقه آزاد کیش گفت: با اتمام مراحل اجرایی این ترمینال در سال جاری، میزان پذیرش مسافر از یک و نیم میلیون نفر به چهار و نیم میلیون نفر در سال افزایش می یابد.

نظرات کاربران