فرودگاه کیش

فرودگاه کیش در رتبه ی سوم پرترافیک ترین فرودگاه‌ها

کل : 1

میانگین : 5

تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۵ فروردین ۱۳۹۶

به گزارش پایگاه خبری صنعت حمل و نقل کشور، به نقل از روابط عمومی فرودگاه کیش، فرودگاه بین‌المللی کیش در ایام تعطیلات نوروز 96 پس از فرودگاه‌های مهرآباد و مشهد در رتبه سوم پرترافیک ترین فرودگاه‌ها در پروازهای داخلی قرار گرفته است.

با استناد بر آمار ارائه شده توسط  روابط عمومی فرودگاه کیش، از تاریخ ۲۵ اسفند ۹۵ تا پایان روز ۱۱ فروردین ۹۶ تعداد ۲۴۷هزار و ۱۲۸ گردشگر داخلی و خارجی از طریق فرودگاه بین المللی کیش تردد داشته اند.

به گزارش تین نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل فرودگاه بین‌المللی کیش، در روز جمعه یازدهم فروردین ماه سال ۹۶ بیشترین تعداد نشست و برخاست هواپیما در یک روز انجام پذیرفت.

براساس این خبر در این روز تعداد ۱۳۵ پرواز با ایمنی و امنیت کامل نشست و برخاست داشتند.

همچنین تعداد اعزام و پذیرش مسافر در روز مذکور به عدد ۱۷ هزار و ۷۸۸ نفر رسید که تا کنون در تاریخ فرودگاه بین المللی کیش بی سابقه بوده است.

براساس اعلام روابط عمومی فرودگاه کیش، از تاریخ ۲۵ اسفند ۹۵ تا پایان روز ۱۱ فروردین ۹۶ تعداد ۲۴۷هزار و ۱۲۸ گردشگر داخلی و خارجی از طریق فرودگاه بین المللی کیش تردد داشته اند.

این تعداد مسافر توسط ۱هزار و ۹۰۴ پرواز در فرودگاه بین المللی کیش جابه جا شده اند.

آمار تعداد مسافر و پرواز فرودگاه بین المللی کیش در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته با ۲۴درصد رشد در بخش مسافر و ۱۵ درصد رشد در بخش پرواز همراه بوده است.

رتبه‌ی اول تاخیر در پرواز به کدام یک از هواپیمایی‌های‌ ایران تعلق دارد؟!
ادامه مطلب

نظرات کاربران