هواپیمایی ماهان رکورد جا به جایی 145 هزار مسافر ترانزیت را در سال کسب کرد!

 هواپیمایی ماهان رکورد جا به جایی 145 هزار مسافر ترانزیت را در سال کسب کرد!

کل : 7

میانگین : 4.43

تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۲ بهمن ۱۳۹۵

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دنیای سفر به نقل از مدیرکل بازاریابی و توسعه فروش ماهان ایر در سمینار فرصت های گردشگری آلمان به میزبانی هواپیمایی ماهان ایر در تهران: «سال گذشته توانستیم 145 هزار مسافر ترانزیت را از شرق آسیا به اروپا و بالعکس ببریم و این یک رکورد برای ماهان ایر به حساب می آید و در صدد افزایش مسافران ترانزیت هستیم.»

به گفته ی حسینی: ماهان ایر اولین شرکتی بود که ایرباس 321 را وارد کشور کرد و در حال حاضر هواپیماهای مدرن ایرباس 340 در ناوگان هواپیمایی ماهان ایر فعال هستند. در سال 2016 پروازهای مستقیم به مسکو، کیف، کپنهاگ و پاریس را راه اندازی کردیم و قصد داریم تا در سال 2017 پروازهای مستقیم به باکو، بارسلون و لاهور را شروع کنیم.

وی افزود: به زودی تعداد پروازهای ماهان به کابل به پنج پرواز در هفته افزایش می یابد و تعداد پروازها در مسیر پاریس، کپنهاگ، دوسلدورف و میلان نیز افزایش خواهند داشت.

حسینی با بیان اینکه ماهان ایر از سال 2002 به آلمان پرواز می کند گفت: در حال حاضر دو پرواز هفتگی به مونیخ و سه پرواز هفتگی به دوسلدورف داریم که تعداد پروازها به دوسلدورف در تابستان به 4 پرواز هفتگی افزایش می یابد و ماهان ایر در سال گذشته 70 هزار مسافر را به آلمان برده است.

حسینی در ارتباط با سرویس های ویژه ماهان ایر گفت: تخفیف های ویژه برای مسیرهای اروپایی در نظر گرفته شده و همچنین مسافران کلاس تجاری ماهان در مسیرهای شرق آسیا و اروپا می توانند از سرویس Fast Track برای تردد به فرودگاه استفاده کنند.

نظرات کاربران