تعرفه های پارکینگ فرودگاه مهرآباد

تعرفه های پارکینگ فرودگاه مهرآباد

کل : 0

میانگین : 0

تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۷ بهمن ۱۳۹۵

به گزارش پایگاه خبری صنعت حمل و نقل کشور، “علی رستمی” مدیرکل فرودگاه مهرآباد در واکنش به گزارش خبری که در خبر 20:30 از تعرفه‌های بالای پارکینگ فرودگاه مهرآباد پخش شده بود، گفت: تعرفه‌های پارکینگ فرودگاه مهرآباد به صورت کاملا قانونی تعیین شده است.

به گزارش خبرنگار تین‌نیوز، گزارشی از گرانی تعرفه‌های پارکینگ فرودگاه مهرآباد در چند ماه اخیر پخش شد؛ در این گزارش مردم به قیمت‌های بالای پارکینگ فرودگاه مهرآباد معترض بودند.

مدیرکل فرودگاه مهرآباد “علی رستمی” در خصوص تعرفه‌های پارکینگ فرودگاه مهرآباد به خبرنگار حوزه ی هوایی تین‌نیوز گفت: تعرفه‌های پارکینگ فرودگاه مهرآباد کاملا قانونی است و نرخ اضافه‌ای از مسافران گرفته نشده است.

وی اظهار داشت: در این گزارش آمده است برای پارک یک شبانه روز در پارکینگ فرودگاه مهرآباد 27 هزار تومان دریافت کرده‌اند. این درحالیست که هزینه ی پارک اتومبیل در یک شبانه روز در پارکینگ مهرآباد 23 هزار تومان است.

رستمی یادآور شد: هزینه ی پارکینگ برای 2 شبانه روز 19 هزار تومان با 9 درصد ارزش افزوده، 4 شبانه روز 21 هزار تومان با 9 درصد ارزش افزوده و 4 شبانه روز به بالا 23 هزار تومان با 9 درصد ارزش افزوده است؛ ورودی پارکینگ نیز 1900 تومان است.

تاثیرات منفی هواپیماهای غیراستاندارد در افزایش آلودگی هوا
ادامه مطلب

نظرات کاربران

  1. تعرفه پارکینگ فرودگاه مهرآباد در صورت استفاده از الوپارک از ۲۰ تا ۶۰ درصد تخفیف دارد

  2. سلام من ۲۵\۱۱\۹۵ ساعت ۵ صبح ماشین رو گذاشتم پارکینگ و ۲۶\۱۱ بعد از۳۸ ساعت طبق فاکتور پارکینگ ۴۱ هزار تومن پرداخت کردم . آیا این هم قانونیه ؟؟؟؟