فرودگاه بین المللی مهرآباد

مذاکره با شرکتی ایتالیایی برای توسعه فرودگاه مهرآباد

کل : 3

میانگین : 2.67

تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۱۴ تیر ۱۳۹۶

به نقل از گزارش تین نیوز، غلامحسین باقریان عضو هیات مدیره شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران از مذاکره با شرکتی ایتالیایی برای توسعه فرودگاه مهرآباد خبرداد.

عضو هیات مدیره شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران غلامحسین باقریان در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس هوایی تین‌نیوز از توسعه ترمینال 1 و 2 فرودگاه مهرآباد خبر داد و اظهار داشت: در آینده ی نزدیک 6 پل تلسکوپی به ترمینال‌های فرودگاه مهرآباد متصل خواهد شد که نوع سرویس‌دهی و خدمات‌رسانی را بسیار بالا خواهد برد.

به گفته ی وی: بر اساس پیش‌بینی صورت گرفته اتصال 6 پل تلسکوپی به ترمینال‌های فرودگاه مهرآباد 23 میلیارد تومان هزینه خواهد داشت.

عضو هیات مدیره شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران از مذاکره با یک شرکت ایتالیایی برای توسعه فرودگاه مهرآباد خبر داد و عنوان کرد: مهم‌ترین و عمده‌ترین مشکل ما در فرودگاه مهرآباد کمبود  زمین است.

به گزارش تین نیوز باقریان اظهار داشت: متاسفانه به علت کمبود زمین در فرودگاه مهرآباد امکان توسعه اپرون و ترمینال را نداریم؛ در حالیکه با کمبود زمین مواجه هستیم، تعدادی از نهادها از زمین فرودگاه مهرآباد به عنوان پارکینگ شرکت‌های سازنده ی خودرو استفاده می‌کنند.

باقریان خاطرنشان کرد: به علت کمبود زمین در فرودگاه ما با مشکل پارکینگ هواپیماها مواجه هستیم، در همین راستا شورای عالی امنیت ملی بر اساس تقاضای شرکت فرودگاه‌ها به دنبال این است تا بتواند این زمین‌ها را از نهادهای نظامی تحویل بگیرد.

 

لغو روادید بین ایران و آذربایجان
ادامه مطلب

نظرات کاربران