فرودگاه کیش

ارئه ی وای فای رایگان در 10 فرودگاه کشور

کل : 0

میانگین : 0

تاریخ انتشار: پنجشنبه, ۲۶ اسفند ۱۳۹۵

به گزارش پایگاه خبری صنعت حمل و نقل کشور، به نقل از مدیر عامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران: پیش‌بینی شده نوروز امسال پذیرای ۳۰ هزار و ۵۰۰ سورتی پرواز و نیز بین سه میلیون و ۷۰۰ تا چهار میلیون مسافر را در کل فرودگاه‌های کشور پذیرا باشند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، نشست خبری هیئت مدیره شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در خصوص آغاز سفرهای نوروزی دیروز در سالن CIP فرودگاه بین‌المللی مهرآباد برگزار شد.

رحمت الله مه‌آبادی، مدیرعامل شرکت فرودگاه‌های کشور در آغاز نشست خبری گفت: براساس برآوردهایی که در بخش آمار داریم امسال خود را برای بیش از ۳۰ هزار و ۵۰۰ سورتی پرواز آماده کرده‌‌ایم و بین سه میلیون و ۷۵۰ هزار تا چهار میلیون مسافر را در فرودگاه‌های مختلف پذیرا هستیم.

وی گفت: امسال شاهد رشد ۱۷ تا ۱۹ درصدی در اعزام و پذیرش مسافر و نیز رشد ۱۵ درصدی در نشست و برخاست هواپیماها هستیم.

مه‌آبادی با اشاره به زیباسازی و توسعه فضای ترمینالی گفت: نوروز امسال رنگ و بوی خاصی در فرودگاه‌های کشور حاکم است. برگزاری مراسم شاد و حتی برنامه‌هایی برای سرگرمی کودکان در فرودگاه‌ها پیش بینی شده است.

مدیر عامل شرکت فرودگاه‌های کشور توسعه تجهیزات ترمینالی را یکی از برنامه‌های انجام شده در فرودگاه‌ها دانست و گفت: بیش از ۴۲۰۰ چرخ دستی و نیز ۱۵۰۰ ست صندلی به تجهیزات ترمینالی اضافه شده است. همچنین با اضافه شدن ۶۳۰ ست کانتر، زمان انتظار مسافر به طرز چشم‌گیری کاهش یافته است.

به گزارش پایگاه خبری صنعت حمل و نقل کشور، امسال در ۱۰فرودگاه کشور خدمات وای‌ فای رایگان ارائه می‌شود. فرودگاه‌های تبریز، مهرآباد، مشهد، اهواز، اصفهان، کرمان، یزد، گرگان، شیراز و بندرعباس فرودگاه‌هایی هستند که در آن‌ها خدمات وای‌فای رایگان ارائه می‌شود.

رکورد کاهش سفارشات بزرگ ‌ترین سازنده هواپیمای جهان
ادامه مطلب

مه‌آبادی همچنین از نظارت بر فرودگاه‌های کشور در نوروز خبر داد و گفت: مدیران ستادی را تقسیم کرده‌ایم که با اعزام به فرودگاه‌ها نظارت بهتری بر انجام پروازها داشته باشند.

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها از حمل و نقل مسافرین نوروزی با ناوگان جدید و نوی تاکسیرانی خبر داد و گفت: در آینده نزدیک تاکسی‌های فرسوده از ناوگان حمل و نقل فرودگاه خارج می‌شوند.

نظرات کاربران