فرودگاه بین المللی مهرآباد

ارزیابی ارائه خدمات در ترمینال‎های ۴ و ۶ مهرآباد

کل : 2

میانگین : 4

تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱ آذر ۱۳۹۵

ارزیابی ارائه خدمات در ترمینالهای ۴ و ۶ مهرآباد

به گزارش پایگاه خبری صنعت حمل و نقل کشور، مدیر نظارت بر کیفیت خدمات فرودگاهی پس از بررسی‌های انجام شده، خدمات فرودگاهی در ترمینال ۴ و ۶ فرودگاه مهرآباد را قابل قبول ارزیابی کرد.

بهمن باقری، مدیر نظارت بر کیفیت خدمات فرودگاهی، در جریان بازدید و بررسی خدمات فرودگاهی مسافران در فرودگاه مهرآباد، با ابراز رضایت از این دو ترمینال گفت: با نوسازی و بهسازی سرویس ‎های بهداشتی و نمازخانه‎ها و محل ایستایی مسافران رضایتی نسبی برقرار شده و در بازدیدهای دوره‎ ای نیز این رضایت ‎مندی مشهود است.

وی همچنین در مورد محدودیت‎های موجود اظهار داشت: اما آنچه در این دو ترمینال به چشم می‎خورد مسئله کمبود مساحت و موقعیت ‎ها و وجود زیرساخت ‎های قدیمی است که با احداث ترمینال ۸۰ هزار مترمربعی این امر نیز محقق خواهد شد. مدیر نظارت بر کیفیت خدمات فرودگاهی با بیان اینکه این طرح را از دیدگاه ارائه خدمت به مسافران مورد بررسی قرار می دهند، افزود: باید در ارائه خدمات نظرات و پیشنهادات مسافران نیز در ارائه طرح ‎های آینده فرودگاهی مدنظر قرار گیرد.

به گزارش پایگاه خبری صنعت حمل و نقل کشور، طرح ارزیابی سطح کیفیت خدمات فرودگاهی از دیدگاه مسافران، منطبق با دستورالعمل‌های اتحادیه بین‌المللی فرودگاه‌‌ها (ACI) و دپارتمان جهانی ASQ همزمان با هفته دولت در سال ۹۴ در فرودگاه مهرآباد آغاز شده است.

به گزارش پایگاه خبری صنعت حمل و نقل کشور، با استناد بر گزارش روابط ‎عمومی فرودگاه بین‎ المللی مهرآباد؛ برای اجرای طرح ارتقای کیفیت خدمات فرودگاهی در فرودگاه‌های کشور و با توجه به ارزیابی‌های دوره‎ ای، واحد نظارت بر خدمات فرودگاهی هر چند وقت یک‌بار در فرودگاه انجام می ‎شود و در آن موارد مختلفی چون استانداردهای فرودگاهی مانند سهولت و نحوه دسترسی به فرودگاه، پارکینگ، مسیر‌یابی، وضعیت ظاهری اماکن و ترمینال‌‌ها، نظافت سرویس‌های بهداشتی، رستوران‌ها، نمازخانه‌ها، ایستایی مسافران در گیت‌های مختلف مورد بررسی قرار می‎ گیرند.

نظرات کاربران