فرودگاه مهرآباد

برگزاری دومین جلسه کمیته تسهیلات نوروزی

کل : 0

میانگین : 0

تاریخ انتشار: سه شنبه, ۳ اسفند ۱۳۹۵

به گزارش پایگاه خبری صنعت حمل و نقل کشور به نقل از مدیرکل فرودگاه بین‌المللی مهرآباد، دومین جلسه ی کمیته ی تسهیلات نوروزی با دستور کار ساماندهی پروازهای فوق‌برنامه‌ای در ایام نوروز ۹۶ برگزار گردید. به گفته ی مدیرکل فرودگاه بین‌المللی مهرآباد، سهم مسافران هوایی از امنیت و آرامش و نظم در نوروز امسال دو چندان می‌شود و استقبال از مسافران نوروزی بهار ۹۶ با ارائه خدمات‌ تخصصی فرودگاهی همراه خواهد بود.

رستمی با بیان اینکه هم اکنون روزانه چیزی بیش از۳۸۰ پرواز در مهرآباد انجام می‌شود، اظهار داشت: این رقم در ایام تعطیلات نوروزی افزایش می‌یابد و به همین دلیل نیاز به توسعه و همچنین ارتقاء خدمات فرودگاهی در ایام پیک ضروری است. کمیته ی تسهیلات نوروزی که دی‌ماه شروع به فعالیت ‌کرد، در دومین جلسه ی خود به بررسی راهکارها و انجام اقدامات لازم برای استقبال از مسافران در ایام نوروز ۹۶ پرداخت.

به گفته رستمی با توجه به توسعه زیرساخت‌ها و فراهم‌سازی تجهیزات و امکانات مطلوب فرودگاهی نوروز امسال می‌تواند برای مسافران فرودگاه قدیمی شهر خاطره انگیز باشد.

وی توسعه زیرساخت‌ها طی سال جاری درفرودگاه مهرآباد را مورد اشاره قرارداد و گفت: بازگشایی فضاها در ترمینال‌های پروازی، افزایش کانترها و گیت‌های خروجی، افزایش دستگاه‌های بازرسی، وضعیت مطلوب دستگاه‌های ناوبری و کمک ناوبری و فراهم‌سازی تجهیزات و امکانات مطلوب؛ ساماندهی مسیر دسترسی مسافران و مستقبلین به فرودگاه، سهم مسافران هوایی را از امنیت و آرامش خاطر بیشترکرده است.

مدیرکل فرودگاه بین‌المللی مهرآباد با اعلام خبر ساماندهی پروازهای فوق‌برنامه‌ای در ایام نوروز، اعلان کرد: یکی از معیارهای اساسی برای ارزیابی عملکرد فرودگاه‌ها نحوه ی خدمت‌رسانی به مسافران در بازه‌های زمانی خاص مثل ایام نوروز است.

نظرات کاربران