پرواز مستقیم وین-شیراز

برقراری پرواز مستقیم شیراز-وین از اسفند امسال

کل : 0

میانگین : 0

تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۲ بهمن ۱۳۹۵

به گزارش پایگاه خبری صنعت حمل و نقل کشور، مدیرکل فرودگاه‌های استان فارس اعلام کرد از اسفند امسال پرواز مستقیم  شیراز- وین برقرار می گردد.  به گفته ی بدیعی فر: در نیمه اول سال 97 نیز ترمینال خارجی فرودگاه بین‌المللی شیراز با اعتبار 100 میلیارد تومان به بهره‌برداری خواهد رسید.

مدیرکل فرودگاه‌های استان فارس، رضا بدیعی‌‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه هوایی تین‌نیوز با بیان اینکه یک پروژه‌ عمرانی ملی در فرودگاه شیراز در حال احداث است، اظهار داشت: شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران حدود 200 میلیارد تومان برای فرودگاه‌های استان فارس اعتبار در نظر گرفته است.

بدیعی‌‌فر افزود: از محل این اعتبار یک ترمینال خارجی با هزینه 100 میلیارد تومان در فرودگاه بین‌المللی شیراز در حال احداث است. ساخت ترمینال خارجی در فرودگاه بین‌‌المللی شیراز یک پروژه ملی است. احداث این فرودگاه 30 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و در نیمه اول سال 97 به بهره‌برداری خواهد رسید.

به گفته ی بدیعی فر: پس از ساخت ترمینال خارجی، فرودگاه شیراز به هاب پروازهای خارجی بعد از فرودگاه‌ بین‌‌المللی امام‌خمینی (ره) تبدیل خواهد شد.

مدیرکل فرودگاه‌های استان فارس با اشاره به اینکه اکنون 4 ایرلاین خارجی از فرودگاه شیراز به صورت مستقیم پرواز دارند، بیان کرد: در اسفند ماه سال جاری پروازهای اتریشی به صورت مستقیم از شیراز به وین آغاز خواهد شد.

بدیعی‌فر با بیان اینکه یک سری تمهیدات ویژه برای سرویس‌رسانی بهتر در ایام نوروز برنامه‌ریزی شده است، افزود: در حال حاضر به طور میانگین روزانه 100 نشست‌وبرخاست در فرودگاه بین‌المللی شیراز انجام می‌گیرد.

توسعه ی گردشگری بین ایران و اسپانیا
ادامه مطلب

نظرات کاربران