lufthansa

برگزاری مراسم باشکوه شصتمین سالگرد ورود لوفت هانزا به ایران

کل : 2

میانگین : 3

تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱۷ آبان ۱۳۹۵

برگزاری مراسم باشکوه شصتمین سالگرد ورود لوفت هانزا به ایران

به گزارش روابط عمومی هتل پارسیان آزادی، مراسم شصتمین سالگرد ورود هواپیمایی لوفت هانزا به ایران با شکوه هر چه تمام تر در سالن بزرگ زرین هتل پارسیان آزادی برگزار گردید. این مراسم با حضور مهمانان این شرکت و سخنان نایب رئیس اجرایی لوفت هانزا همراه بود و پذیرایی از مهمانان با شکوه و نظم ویژه ای صورت پذیرفت.

به گزارش روابط عمومی هتل پارسیان آزادی، نایب رئیس اجرایی شرکت لوفت هانزا، ینس بیشوف، با بیان اینکه این شرکت برنامه‌ریزی جدی را برای افزایش رابطه‌ی خود با صنعت هواپیمایی ایران در دستور کار خود قرار داده است، اظهار نمود: “بسیار خرسندیم که اقتصاد ایران بار دیگر در مسیر شکوفایی قرار گرفته و پس از دورانی طولانی ما فضای افزایش حضور خود در ایران را یافته ایم. در طول این سال‌ها پروازهای هفتگی ما به ایران از هفت به ۲۷ پرواز رسیده و این رقم می‌تواند در آینده‌ای نزدیک افزایش یابد.”

به گفته‌ی نایب رئیس اجرایی شرکت لوفت هانزا، در حال حاضر پروازهای هفتگی این شرکت به مقصد مونیخ  و وین در اروپا و تهران و اصفهان در ایران انجام می‌گیرد و این پروازها در قیاس با سال‌های گذشته افزایشی دوباره داشته است.  وی اظهار کرد، لوفت هانزا حدوداً دارای ۷۰۰ فروند هواپیما است و از این رقم حدود ۲۶۰ هواپیما به هزینه ی ۳۶ میلیارد یورو نوسازی و به‌سازی خواهند شد. در این راستا بیش از ۵۰ فروند هواپیمای جدید از مدل بوئینگ ۷۷۷، ایرباس ۳۲۰ و بمباردیه به ناوگان اضافه خواهند شد.

برقراری پروازهای مستقیم وین – شیراز
ادامه مطلب

ینس بیشوف افزود، افزایش تعداد پروازها با توجه به میزان تقاضای بازار ایران بوده و طبق آمار، تعداد گردشگرها در طی سه سال گذشته ۳ برابر افزایش یافته است و طبق پیش بینی های صورت گرفته در آینده نیز این تعداد افزایش بیشتری پیدا می کنند.

 

نظرات کاربران