تخفیف هتل های تهران به مناسبت نوروز

تخفیف هتل های تهران به مناسبت نوروز

کل : 0

میانگین : 0

تاریخ انتشار: یکشنبه, ۱ اسفند ۱۳۹۵

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دنیای سفر، رئیس اتحادیه هتل داران اعلام کرد: اقامت مسافران در هتل های تهران در طول ایام عید نوروز دارای 40 درصد تخفیف می باشد.

محمدعلی فرخ مهر عنوان کرد: از روز اول عید تا روز سیزدهم، هتل های تهران به مسافران تخفیف 40 درصدی در اقامت خواهند داد. با توجه به اینکه تهران در ایام عید خلوت می شود، مسافران می توانند از پتانسیل های گردشگری تهران در این ایام استفاده کنند.

وی با بیان اینکه هتل غیرمجاز و بدون مجوز در تهران نداریم، ادامه داد: در حال حاضر تمام هتل های تهران دارای مجوز از اتحادیه و سازمان گردشگری و میراث فرهنگی هستند، بعضی از محل های اسکانی که با عنوان خانه مسافر و به صورت آپارتمان مبله در اختیار بعضی مسافران قرار می گیرند، ممکن است بدن مجوز باشند که در حال شناسایی و پلمب این گونه واحدها هستیم.

رئیس اتحادیه هتل داران و هتل آپارتمان تهران با اشاره به اینکه نرخ نامه باید در معرض دید مشتری قرار گیرد، افزود: نرخ نامه مصوب اتحادیه و سازمان گردشگری و صنایع دستی با توجه به تعداد ستاره و نوع هتل تعیین می شود و این نرخ نامه علاوه بر اینکه در معرض دید مشتری قرار می گیرد، در سایت هتل داران تهران و سازمان گردشگری نیز موجود است.

رئیس اتحادیه هتل داران درباره جریمه واحدهای متخلف خاطرنشان کرد: در صورتی که تخلف محرز شود علاوه بر پس دادن پول مسافر، سازمان تعزیرات حکومتی، واحد متخلف را متناسب با نوع تخلف جریمه خواهد کرد.

نظرات کاربران