فرودگاه امام خمینی

استقرار 6 ایرلاین اروپایی و آسیایی در فرودگاه امام خمینی

کل : 0

میانگین : 0

تاریخ انتشار: سه شنبه, ۵ بهمن ۱۳۹۵

به گزارش پایگاه خبری صنعت حمل و نقل کشور به نقل از معاون فرودگاهی شهر فرودگاهی امام‌خمینی (ره)، قرار است 6 ایرلاین اروپایی و آسیایی در فرودگاه امام‌خمینی (ره) مستقر گردند.

همچنین کوروش فتاحی معاون فرودگاهی شهر فرودگاهی امام‌خمینی (ره)، از راه‌اندازی مترو فرودگاه امام‌خمینی (ره) خبر داد و افزود: پروژه‌ عمرانی مترو فرودگاه امام 70 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است که امیدواریم تا قبل از پایان سال جاری به بهره‌برداری برسد و تا اردیبهشت ماه سال آینده افتتاح گردد.

به گزارش پایگاه خبری صنعت حمل و نقل کشور، فتاحی از افزایش ورود ایرلاین‌ها به فرودگاه امام‌خمینی خبر داد و خاطرنشان کرد: حضور یک ایرلاین از کشور قبرس و یک ایرلاین از کشور لهستان تاکنون نهایی شده و چهار پیشنهاد جدید نیز از شرکت‌های کانادایی، سنگاپوری، کره‌ای و یکی از کشورهای استرالیایی را نیز داریم.

معاون فرودگاهی شهر فرودگاهی امام‌خمینی (ره) افزود: به غیر از ایرلاین‌های نام برده، ایرلاین‌های خارجی دیگر نیز در حال مذاکره برای ورود به فرودگاه امام هستند. طبق گفته‌ی وی: در حال حاضر 60 ایرلاین در فرودگاه امام خمینی فعال هستند که 50 ایرلاین خارجی هستند.

جذاب ترین مقاصد گردشگری دنیا که در سال ۲۰۱۷ باید به آن ها سفر کرد
ادامه مطلب

نظرات کاربران