فرودگاه امام خمینی

استقرار 6 ایرلاین اروپایی و آسیایی در فرودگاه امام خمینی

کل : 0

میانگین : 0

تاریخ انتشار: سه شنبه, ۵ بهمن ۱۳۹۵

به گزارش پایگاه خبری صنعت حمل و نقل کشور به نقل از معاون فرودگاهی شهر فرودگاهی امام‌خمینی (ره)، قرار است 6 ایرلاین اروپایی و آسیایی در فرودگاه امام‌خمینی (ره) مستقر گردند.

همچنین کوروش فتاحی معاون فرودگاهی شهر فرودگاهی امام‌خمینی (ره)، از راه‌اندازی مترو فرودگاه امام‌خمینی (ره) خبر داد و افزود: پروژه‌ عمرانی مترو فرودگاه امام 70 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است که امیدواریم تا قبل از پایان سال جاری به بهره‌برداری برسد و تا اردیبهشت ماه سال آینده افتتاح گردد.

به گزارش پایگاه خبری صنعت حمل و نقل کشور، فتاحی از افزایش ورود ایرلاین‌ها به فرودگاه امام‌خمینی خبر داد و خاطرنشان کرد: حضور یک ایرلاین از کشور قبرس و یک ایرلاین از کشور لهستان تاکنون نهایی شده و چهار پیشنهاد جدید نیز از شرکت‌های کانادایی، سنگاپوری، کره‌ای و یکی از کشورهای استرالیایی را نیز داریم.

معاون فرودگاهی شهر فرودگاهی امام‌خمینی (ره) افزود: به غیر از ایرلاین‌های نام برده، ایرلاین‌های خارجی دیگر نیز در حال مذاکره برای ورود به فرودگاه امام هستند. طبق گفته‌ی وی: در حال حاضر 60 ایرلاین در فرودگاه امام خمینی فعال هستند که 50 ایرلاین خارجی هستند.

تاسیس دفتر مشترک اقتصادی و گردشگری ایران و ارمنستان
ادامه مطلب

نظرات کاربران