ایرباس A380

جمع‌بندی نهایی مذاکره با ایرباس به زودی

کل : 0

میانگین : 0

تاریخ انتشار: سه شنبه, ۲ آذر ۱۳۹۵

جمع‌بندی نهایی مذاکره با ایرباس به زودی

به گزارش تین‌نیوز، به نقل از قائم مقام وزیر راه و شهرسازی، مذاکره با ایرباس تا چند روز آینده به صورت نهایی جمع بندی می شود. اصغر فخریه کاشان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه هوایی تین‌نیوز در رابطه با آخرین وضعیت مذاکراه با ایرباس گفت: حدود یک هفته دیگر خبرهای تازه‌ای از مذاکره با ایرباس بازتاب پیدا خواهد کرد.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: مذاکره با شرکت ایرباس هم‌چنان ادامه دارد و به مراحل پایانی خود رسیده است و امیدواریم ۷ تا ۱۰ روز آینده مذاکرات را به جمع‌بندی برسانیم.

وی در امور بین‌الملل در پاسخ به این سوال مبنی بر اینکه آیا حضور ترامپ به عنوان رئیس جمهوری آمریکا تاثیری در نحوه ی ورود هواپیما به کشور خواهد داشت افزود: در حال حاضر که آقای اوباما رئیس جمهور آمریکا است و حقوق ما تحت برجام تغییری نکرده است و در قبال رئیس جمهور جدید آمریکا نیز از حقوق خود دفاع خواهیم کرد.

فخریه کاشان با بیان اینکه حضور ترامپ در روند مذاکرات با ایرباس و بوئینگ تاثیری نداشته است اظهار داشت: ما شاهد تغییر رفتار از سوی طرف‌‌های مذاکره‌ کننده در مدت اخیر نبوده‌ایم.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در رابطه با اقدام اخیر کنگره آمریکا در رابطه با تحریم بوئینگ برای فروش هواپیما به ایران گفت: همیشه ما شاهد این نوع موضوعات از سوی کنگره آمریکا بوده‌ایم اما باید منتظر بود و دید که آیا رئیس جمهور آمریکا آن را وتو می‌کند یا خیر.

ممنوعیت ورود افراد غیر بومی به روستای ابیانه در ایام تاسوعا و عاشورا
ادامه مطلب

نظرات کاربران