golden-eagle

ورود چهارمین قطار لوکس عقاب طلایی به ایران

کل : 1

میانگین : 4

تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱ آذر ۱۳۹۵

ورود چهارمین قطار لوکس عقاب طلایی به ایران

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دنیای سفر، به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مهدی عبدالکریم زاده اعلان کرد: چهارمین قطار گردشگری و لوکس با نام عقاب طلایی ۲۱ آبان ماه جاری سفر خود را از مسکو آغاز کرده و پس از بازدید گردشگران از کشورهای قزاقستان، ازبکستان و ترکمنستان با هدف حضور در مراسم اربعین از طریق مرز ریلی سرخس با استقبال رسمی مسئولان محلی وارد ایران شد.

به گفته ی عبدالکریم زاده: با هماهنگی های دستگاه های اداری و اجرایی سرخس در حاشیه ورود گردشگران، نمایشگاه نقاشی و صنایع دستی از هنر اصیل ایرانی برپا شده است. وی افزود: در خصوص تبدیل ارز این گردشگران به پول ایران نیز باجه ای توسط بانک ملی آماده شده است.

به نقل از مدیر پایانه ریلی سرخس، این گردشگران در برنامه ورود خود به کشور از جاذبه های گردشگری شهرهای مشهد، کرمان، یزد، اصفهان، شیراز و تهران بازدید خواهند داشت.

عبدالکریم زاده افزود: این قطار در نهایت ۷ آذر ماه از تهران به ایستگاه راه آهن مشهد و از مرز سرخس وارد کشور ترکمنستان خواهد شد و کشور را به سمت مسکو ترک خواهد کرد. قابل توجه است که پس از ۲۰ سال چنین تور گردشگری از طریق ریل از مرز سرخس وارد کشور شده است.

برقراری پرواز مستقیم شیراز-وین از اسفند امسال
ادامه مطلب

نظرات کاربران

  1. قیمت های مسافرت با این قطار ها چقدر هست؟