بیش ترین و کم ترین تاخیر در پروازهای داخلی

کل : 1

میانگین : 2

تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱۸ بهمن ۱۳۹۵

به گزارش پایگاه خبری صنعت حمل و نقل کشور، بیش ترین و کم ترین تاخیر در پروازهای داخلی به ترتیب از آن پویا ایر و زاگرس بوده است.

در دی‌‌ماه امسال شرکت هواپیمایی پویا ایر از ۲۱ پرواز خروجی، ۱۱ پروازش با تاخیر بیش از ۳۰ دقیقه انجام شد. در حالی که شرکت هواپیمایی زاگرس با ۴۲۲ پرواز، از یک هزار و ۱۰۶ پروازش تاخیر بیش از ۳۰ دقیقه داشت. به این ترتیب پویا ایر بیشترین و زاگرس کمترین تاخیر را در پروازهای داخلی دی‌ماه امسال داشتند.

به گزارش خبرنگار تین‌نیوز، بر اساس آمار ارایه شده از سوی گروه آمار و اطلاعات هوانوردی و فرودگاهی اداره‌کل مخابرات و فناوری اطلاعات هوانوردی در شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران؛ در دی‌ماه امسال ۱۴ ایرلاین داخلی در فرودگاه‌های ایران، ۱۷ هزار و ۷۹۶ پرواز مسافری برقرار کردند که ۷ هزار و ۴۷۱ سورتی از آن‌ها با تاخیر بیش از ۳۰ دقیقه انجام شد.

شرکت هواپیمایی پویا از ۲۱ پرواز خروجی، ۱۱ پروازش با تاخیر بیش از ۳۰ دقیقه انجام شد و رتبه نخست را در بیشترین پروازهای تاخیردار کسب کرد. سپس شرکت هواپیمایی اترک ایر از مجموع ۴۶ پرواز، ۲۱ سورتی آن با تاخیر بیش از ۳۰ دقیقه انجام شد و رتبه ی دوم را برای خود رقم زد.

شرکت ایرتور در دی‌ماه امسال ۷۷۰ پرواز انجام داد که ۴۸۹ سورتی آن تاخیر بیش از ۳۰ دقیقه داشتند و سومین ایرلاین با بیشترین تاخیر شد.

چهارمین شرکت هواپیمایی با بیشترین تاخیر، آسمان است که ۲ هزار و ۶۲۴ پرواز انجام داد و از این تعداد پرواز یک هزار و ۲۸۵ پرواز آن بیش از ۳۰ دقیقه تاخیر داشت.

کیش ایر 6 فروند هواپیمای ATR خریداری می کند
ادامه مطلب

شرکت هواپیمایی ماهان ۲ هزار و ۶۳۰ پرواز داشت که ۷۳۵ پرواز آن با تاخیر بیش از ۳۰ دقیقه برقرار شد. شرکت هواپیمایی ماهان پنجمین رتبه برقراری پروازهای تاخیردار را کسب کرد.

از یک هزار و ۲۲۱ پرواز قشم‌ایر، ۵۵۷ پرواز با تاخیر بیش از ۳۰ دقیقه انجام شد و ششمین شرکت هواپیمایی در برقراری پروازهای تاخیردار شد.

شرکت هواپیمایی آتا با یک هزار و ۶۴۹ پرواز، ۹۲۸ پرواز آن تاخیر بیش از ۳۰ دقیقه داشتند. بنابراین رتبه هفتم به این شرکت هواپیمایی اختصاص یافت.

۹۴۲ پرواز ایران‌ایر از مجموع پروازهای یک هزار و ۸۹۱ تاخیر بیش از ۳۰ دقیقه داشتند و رتبه هشتم را از میان ایرلاین‌های ایرانی در برقراری پروازی با بیشترین تاخیر به دست آورد.

شرکت هواپیمایی کیش‌ایر یک هزار و ۸۱۵ برقرار کرد که ۶۸۵ پرواز آن تاخیر بیش از ۳۰ دقیقه داشتند.این شرکت هواپیمایی در رده ی نهم قرار گرفت.

شرکت هواپیمایی کاسپین بابت برقراری ۳۸۰ پرواز با تاخیر یش از ۳۰ دقیقه از مجموع یک هزار و ۲۴۳ پرواز رتبه دهم را کسب کرد.

شرکت هواپیمایی تابان با برقرار ۴۱۹ پرواز با تاخیر بیش از ۳۰ دقیقه از مجموع یک هزار و ۱۳۶ توانست رتبه یازدهم را از میان ۱۴ ایرلاین کسب کند.

شرکت هواپیمایی  معراج ۱۷۱ پرواز از مجموع ۴۸۶ پروازش تاخیر بیش از ۳۰ دقیقه داشت و در رتبه ی دوازدهم بیشترین پروازهای تاخیردار قرار گرفت.

شرکت هواپیمایی نفت از یک هزار و ۱۵۸ پروازش ۴۲۶ سورتی آن با تاخیر بیش از ۳۰ دقیقه انجام شد. بنابراین، این شرکت در سیزدهمین رتبه بیشترین پروازهای تاخیردارقرار گرفت.

گردشگران کدام کشور بیشترین پرداخت کننده ی هزینه هتل در روسیه هستند؟
ادامه مطلب

شرکت هواپیمایی زاگرس از مجموع یک هزار و ۱۰۶ پرواز، تعداد ۴۲۲ پروازش با تاخیر بیش از ۳۰ دقیقه صورت گرفت. بر اساس این آمار هواپیمایی زاگرس در چهاردهمین رتبه قرار گرفت و پروازهایش کمترین تاخیر را داشت.

نظرات کاربران