فرودگاه مهرآباد

پرترافیک ترین فرودگاه در ایام نوروز

کل : 0

میانگین : 0

تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۵ فروردین ۱۳۹۶

به گزارش پایگاه خبری صنعت حمل و نقل کشور، فرودگاه مهرآباد با پذیرش و اعزام 49 هزار و 126 مسافر در روز 12 فروردین 96 به عنوان پرترافیک ‌ترین فرودگاه کشور شناخته شد.

به گزارش تین‌نیوز به نقل از روابط‌عمومی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، در دوازدهمین روز فروردین ماه 96 فرودگاه‌های مهرآباد،‌ امام خمینی(ره) و مشهد میزبان بیشترین تعداد مسافران نوروزی بودند. در این روز در فرودگاه مهرآباد ۴۰۶ پرواز انجام و طی آن و ۴۹هزار و ۱۲۶ مسافر اعزام و پذیرش شدند.

در فرودگاه امام خمینی(ره) ۳۲ هزار و ۲۹۱ مسافر با ۲۳۹ پرواز اعزام و پذیرش شدند. فرودگاه مشهد نیز میزبان ۲۸ هزار و ۵۰۰ مسافر با ۱۹۷ پرواز بود.

همچنین بر اساس آمار تجمعی از ۲۵ اسفندماه ۹۵ تا ۱۲ فروردین سال جدید ۲۵هزار و ۵۴۹ پرواز صورت گرفته و ۳ میلیون و ۱۷۲هزار و ۴۳۲ مسافر در کل فرودگاه‌های ایران اعزام و پذیرش شدند. بنابراین طی این مدت در فرودگاه مهرآباد ۶ هزار و ۸۵۲ پرواز انجام و ۸۳۰ هزار و ۴۲۳ مسافر اعزام و پذیرش شدند.

در این روزها در فرودگاه مشهد ۵۲۶ هزار و ۷۷۸ مسافر به وسیله ۳هزار و ۶۲۶ پرواز اعزام و پذیرش شدند. فرودگاه امام خمینی(ره) نیز با میزبانی از ۳ هزار و ۹۰۹ پرواز موفق ۵۸۷ هزار و ۲۸۹ مسافر اعزام و پذیرش نمود.

 

رکورد کاهش سفارشات بزرگ ‌ترین سازنده هواپیمای جهان
ادامه مطلب

نظرات کاربران