parked_airliner_in_mehrabad_international_airport_at_night

افزایش کیفیت سرویس‌دهی به پروازهای فرودگاه مهرآباد

کل : 2

میانگین : 3

تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱۷ آبان ۱۳۹۵

افزایش کیفیت سرویس‌دهی به پروازهای فرودگاه مهرآباد

با استناد بر گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، مدیرکل فرودگاه مهرآباد خبر داد در راستای اجرای طرح ارتقای خدمات فرودگاهی مراحل خرید و نصب ۶ دستگاه ایربریج درحال انجام است که با نصب آن، کیفیت سرویس‌دهی به پروازهای فرودگاه مهرآباد به نحو چشمگیری افزایش خواهد یافت.

علی رستمی مدیرکل فرودگاه مهرآباد در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، اعلام کرد: اعزام و پذیرش مسافر در فرودگاه بین‌المللی مهرآباد طی سال های اخیر رشد فزاینده‌ای داشته و بر همین اساس با هدف رفاه حال و سهولت در ورود و خروج مسافران پروازهای داخلی، برنامه‌ریزی برای نصب ۶ دستگاه ایربریج در فرودگاه مهرآباد انجام شده است.

علی رستمی مدیرکل فرودگاه مهرآباد از دیگر دلایل برنامه‌ریزی برای نصب ۶ دستگاه ایربریج در فرودگاه مهرآباد، جلوگیری از هدر رفت  زمان و همچنین کاهش ایستایی مسافر را خواند و اظهار داشت: با نصب ایربریج‌های جدید که با تکنولوژی روز مورد استفاده در دنیا هماهنگ هستند، کیفیت سرویس دهی به پروازهای فرودگاه مهرآباد به نحو چشمگیری افزایش خواهد یافت.

در ادامه علی رستمی مدیرکل فرودگاه مهرآباد توضیح داد که در راستای ارتقای خدمات فرودگاهی در فرودگاه مهرآباد و هم چنین در راستای راه‌اندازی ترمینال یک در فاز دوم، این عملیات با کف سازی ترمینال ۱و۲ و همچنین نصب سقف کاذب ترمینال‌ها و نصب ایربریج ها (Air bridge) در این ترمینال‌ها ادامه خواهد داشت.

به گفته ی وی در شش ماهه دوم سال جاری یکی از اقدامات مهمی که در ادامه روند ارتقای خدمات در پیش است، نصب۶ دستگاه ایربریج مطابق با استانداردهای بین المللی و برای همه نوع هواپیما است.

سقوط سهام بوئینگ
ادامه مطلب

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، رستمی با اعلام اینکه این پروژه طی چندین مرحله انجام خواهد شد، گفت زیرساخت‌های اجرای این پروژه از اوایل تیر ماه جهت نصب ایربریج‌ها در حال انجام است و توضیح داد: در طول انجام این پروژه مسیر خروجی مسافرین و ایستائی اتوبوس‌ها و مسیر حرکت خودروها در سطوح پروازی تغییر خواهد کرد و برای سهولت در انجام این پروژه علائم راهنمائی و رانندگی در مسیر نصب شده وسیستم روشنائی آن تامین و بهبود یافته است.

به گفته‌ی مدیرکل فرودگاه مهرآباد، این پروژه همزمان در فرودگاه مشهد و بندرعباس با اعتباری بالغ بر ۳۵ میلیارد تومان از اعتبارات شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوائی ایران انجام می‌شود.

 

نظرات کاربران